Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P30 ve P30 Pro’nun Özellikleri Sızdırıldı

Huawei’nin P serisi amiral gemisi P30 ve P30 Pro modelleri sızdırıldı. Huawei P30 ve Huawei P30 Pro hakkında ilk detaylar gelmeye devam ediyor.

Huawei P30 ve Huawei P30 Pro modellerinin özellikleri gün yüzüne çıkartıldı. Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro modelleri ile popülerliğini koruyan Çinli teknoloji şirketi Huawei, P serisinin yeni üyesi P30 için çalışmalarına başladı.  Hatırlayacağınız üzere 2019 yılının ilk çeyreğinde gün yüzüne çıkması beklenen yeni Huawei P30 serisinin ismi Richard Yu tarafından doğrulanmıştı.


Huawei P30 serisi için hızını kesemeden devam ediyor. Kolları P30 serisi için sıvayan Huawei’nin yeni cihazları hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Huawei, yeni amiral gemileri ile de aynı başarısını sürdürmeyi hedefliyor.  2019′un Mart ayında piyasaya sürüleceği belirtilen P30 serisi hakkında aktarılan bilgiler doğrultusunda, merakla beklenen telefonun kamera kurulumları gözler önüne serildi.

Huawei P30 ve P30 Pro'nun Özellikleri Sızdırıldı

[sp-related style=”light” id=”33216″]

Bir önceki model olan P20 Pro modelinde bizi üç kamera karşılamıştı. Huawei’nin yeni cihazı P30 modellerinde de bize üç kamera eşlik edecek. Huawei P30 modelinde dikey şekilde konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu bizleri karşılıyor. P20‘deki kamera kurulumunun aynı şekilde P30 modelinde de devam ettirileceğini de özellikle belirtelim. P30 Pro modelinde kamera deneyimini en üst seviyeye çıkartmayı hedefleyen Huawei‘nin bu kısımda, 4 adet kamera sensörüne yer vereceği de ön görülüyor.

Huawei P30 Özellikleri

Bir kaç senedir Leica iş birliği ile yoluna devam eden Huawei şirketi P30 serisinde de Leica ile kamera deneyimi ve performansı konusunda çok iyi işler çıkartmaya devam edecek. P30′un 3 adet arka kamera ile geleceği belirtiliyor.  Söz konusu bu kameralar ise 40 MP ana, 20 MP ikinci ve 12 MP geniş açı kamera sensörü olacağı tahmin ediliyor.

İşlemci bakımında da epey donanımlı olan cihaz Kirin 980işlemcisi ile geleceğine kesin gözüyle bakılan Huawei P30 modelinin 8 GB RAM kapasitesine sahip olacağı da paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor. Ayrıca P30 Pro modelinde de 7 nm Kirin 980 işlemcisinden gücünü almakta. Ek olarak modelinin ise 10 GB veya 12 GB‘lık RAM seçeneği ile tanıtılması bekleniyor. TSMC’nin 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen işlemcisi ile kaliteli bir performans sergileyecek. Yeni bir sızıntı olduğundan tam olarak netleşen diğer özellikler malesef yok oldukça haberimizi güncelleyeceğiz.

Huawei P30 ve P30 Pro'nun Özellikleri Sızdırıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu