Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate 20 Pro Parçalarına Ayrıldı

Huawei’nin yeni amiral gemisi Mate 20 Pro modeli paramparça edildi. Mate 20 Pro, Çinli teknoloji platformu Mobile Zol tarafından parçalarına ayrıldı.

Mate 20 Pro, Çinli teknoloji platformu Mobile Zol tarafından parçalarına ayrıldı. iFixit gibi profesyonel platformların aksine, Mate 20 Pro’nun tamir edilebilirlik düzeyine puan verilmedi. Ancak, söküm sırasında her adımın fotoğraflanması, cihazı tamir etmenin profesyonellik istediğini gözler önüne seriyor.


Huawei Mate 20 Pro Parçalarına Ayrıldı

[sp-related style=”dark” id=”31276″]

Suya ve toza dayanıklı cihazlarda P68 sertifikası için kullanılan güçlü yapışkanları sökebilmek için yan kısımlardan pena benzeri bir parça ile zorlamak gerekiyor. Arka kapak ısıtılarak çıkartıldıktan sonrasında ise donanım parçalarını korumak için yerleştirilen plastik parça ile karşılaşılıyor.

Huawei Mate 20 Pro Parçalarına Ayrıldı [sp-related style=”light” id=”31485″]

Bataryanın üzerine yerleştirilen kablosuz şarj donanımı ve kamera gibi kısımlara erişiliyor. Cihazın daha iç kısımlarına erişebilmek için üst ve alt kısımda yer alan koruyucu yapışkanları sökmek gerekiyor. Öyle ki gerçekten Huawei Mate 20 Pro modeli gerçekten epeyce korunmuş görünüyor. Yapışkanları ve altında yer alan vidaları söktükten sonra cihazın donanımı gözler önüne seriliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu