Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Nova 6 5G Modeli Farklı Renklerle Ortaya Çıktı!

Model numarası WLZ-AN00 olan yaklaşan Huawei Nova 6 5G farklı renk seçenekleriyle ortaya çıktı.

Bununla birlikte, akıllı telefonun teknik özellikleri şu anda tamamlanmıştır. Cihazın görünümü, Nova 6 5G akıllı telefonun sızdırılmış bir tasarımı, medya tarafından ortaya çıkarılmasından dolayı gizli değildir.


Nova 6 5G’nin sızdırılmış render özelliği, ön ve arka tarafta cam panellerle donatıldığını ortaya koyuyor. Telefonun arka panelinde üç mercek ve bir LED flaştan oluşan dikey bir şerit bulunur. Yanında dördüncü bir 3D ToF sensörü veya bir lazer otomatik odaklama modülü gibi görünüyor.

Huawei Nova 6 5G Modeli Farklı Renklerle Ortaya Çıktı!

Huawei Nova 6 5G farklı renklerle geliyor!

Huawei Nova 6 5G, Çin’de 5 Aralık’ta piyasaya sürülmeye hazır. Resmi lansmandan bir hafta sonra, Huawei, Çin’deki Huawei Alışveriş Merkezi (Vmall.com) gibi mağazalardaki cihaz için rezervasyonlar açtı. Rezervasyon sayfası, 8GB RAM + 128GB ve 8GB RAM + 256GB olmak üzere iki depolama modeli de dahil olmak üzere yaklaşmakta olan akıllı telefonun tüm tasarımını engellemektedir.

Huawei Nova 6 5G rezervasyon sayfasında ayrıca telefonun tam tasarımını ortaya koyan yeni görsellerde ortaya çıktı. Telefon dört renk seçeneğiyle gelecek: Siyah, mavi, mor-mavi gradyan ve özel bir kırmızı gölge isminde bir renk.

Huawei Nova 6 5G Modeli Farklı Renklerle Ortaya Çıktı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu