Huawei Mate Xs Çıkış Tarihi Belli Oldu - TeknoDiot.com

Huawei Mate Xs, Daha İyi Bir Ekran ile Mart Ayında Tanıtılacak

Abone Ol 

Huawei Mate Xs, daha iyi bir ekran ve menteşe ile tanıtılacak! Peki Huawei Mate Xs çıkış tarihi nedir?

Geçen yıl bu süre zarfında Huawei, ilk katlanabilir akıllı telefonu Mate X’i tanıtmak için MWC 2019’da sahneye çıkmıştı. Benzersiz cihaz aynı yıl satışa çıktı ve nispeten olumlu bir geri dönüşler aldı.

Şimdi, bir yıl geçti ve raporlar Çinli teknoloji devinin Mart 2020’de piyasaya sürülmesi beklenen Mate Xs adlı halefi duyuracağını gösteriyor.

Huawei Mate Xs, orijinal Mate X’in ince ayarlı bir versiyonundan daha fazlasıdır. Bildirildiğine göre, katlanabilir akıllı telefonun üretimi, öncekinden daha kolaydır, ancak daha büyük bir deneyim olmasa da benzer bir deneyim sağlar.

Huawei Mate Xs ne zaman tanıtılacak?

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bu aynı zamanda şirketin bir önceki girişe göre daha düşük bir fiyata akıllı telefonu satabileceğini gösterdi. Huawei Mate Xs, daha iyi bir ekran ve menteşe ile Mart 2020’de piyasaya sürülecek.

Mate X’in fiyatı 2.467 dolar idi. Bu nedenle, Mate Xs bundan daha düşük fiyatlandırılırsa, daha geniş bir kitleye ve daha büyük bir demografiye hitap edebilir. Üretim açısından bakıldığında, büyük talep nedeniyle ölçeklerin üretim ve ekonomisindeki kolaylık Huawei için de faydalıdır.

Huawei Mate Xs, Daha İyi Bir Ekran ile Mart Ayında Tanıtılacak

Daha önce, Huawei CEO’su Yu Chengdong, Mate Xs’in Şubat 2020’de piyasaya sürüleceğini ve daha iyi bir işlemci, iyileştirilmiş ekran ve yükseltilmiş menteşe mekanizmasıyla geleceğini belirtti. Bu nedenle, yaklaşan katlanabilir akıllı telefon HiSilicon Kirin 990 5G işlemcisi tarafından gücünü alacak.

Ayrıca rapor, şirketin dizideki ikinci girişin tasarımında birçok ayar yaptığını da belirtiyor. Menteşenin daha dayanıklı olduğu söylenir ve tüm gövdenin daha küçük ve daha küçük bir boyutta daha dayanıklı ve taşınabilir hale getirildiği söylenir. Özellikle, Huawei’nin bu yılın ikinci yarısında ikinci bir katlanabilir akıllı telefon çıkarması bekleniyor.

Göz atın:   Tecno Mobile Türkiye'de! Camon Air 12 ve Spark 4 Lite Tanıtıldı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu