Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate X Kısa Sürede Tükendi!

Huawei Mate X kısa zaman içinde tükendi. Huawei Mate X’in satışları gayet iyi bir şekilde iyi gidiyor.

Yeniden başlatılan Galaxy Fold’un Çin’de satışa çıkmasından günler sonra rekor satışlar elde etti. 16,999 yuan (2,403 dolar) fiyatlı Huawei Mate X, daha önce bugün satışa sunuldu ve bakıldığında, Çin hayranlarından çok ihtiyaç duyulan bir ön sipariş almıştı. Çinli firma ayrıca, ilk kez Huawei Mate X’in ekran değiştirmesinde %50 indirim yaptığını açıkladı.


Ana rakibi olan Galaxy Fold gibi Huawei’ye göre Huawei Mate X bir dakikadan daha az zamanda tükendi. Bununla birlikte, satılan birimlerin sayısını açıklamadı, ancak çok sınırlı birimlerin satılmaya hazır olduğunu kabul etti. İkinci ve sonraki satış 22 Kasım’da Çin’de başlanacak.

Huawei Mate X Kısa Sürede Tükendi!

Rakip Galaxy Fold’un aksine, Mate X şu anda yalnızca Çin’de mevcut durumda. Bununla birlikte, küresel bir lansman inceleme altında. 23 Ekim’deki Çin’deki lansman etkinliğinde Huawei, “Mate X sürümünün farklı bölgelere yayılacaktır.” dedi.

ABD yasağı ve Huawei Mate X

Zamanında küresel bir yayılmayı engelleyebilecek bir diğer şey, Google Play ile gönderilmemesi gerçeğidir; bu, kullanıcıların Google Play uygulama mağazası, Gmail veya Google Haritalar gibi hizmetlere erişemeyeceği anlamına gelir. Bu, ABD ticaret departmanından devam etmekte olan yaptırım nedeniyle, birçoğu Play’in cihazda çalışmasını sağlamak için farklı geçici çözümler olduğunu savunabilir .

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu