TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Huawei Mate X Kısa Sürede Tükendi!

Huawei Mate X Kısa Sürede Tükendi!

Huawei Mate X Kısa Sürede Tükendi!

Huawei Mate X kısa zaman içinde tükendi. Huawei Mate X’in satışları gayet iyi bir şekilde iyi gidiyor.

Yeniden başlatılan Galaxy Fold’un Çin’de satışa çıkmasından günler sonra rekor satışlar elde etti. 16,999 yuan (2,403 dolar) fiyatlı Huawei Mate X, daha önce bugün satışa sunuldu ve bakıldığında, Çin hayranlarından çok ihtiyaç duyulan bir ön sipariş almıştı. Çinli firma ayrıca, ilk kez Huawei Mate X’in ekran değiştirmesinde %50 indirim yaptığını açıkladı.

Ana rakibi olan Galaxy Fold gibi Huawei’ye göre Huawei Mate X bir dakikadan daha az zamanda tükendi. Bununla birlikte, satılan birimlerin sayısını açıklamadı, ancak çok sınırlı birimlerin satılmaya hazır olduğunu kabul etti. İkinci ve sonraki satış 22 Kasım’da Çin’de başlanacak.

Huawei Mate X Kısa Sürede Tükendi!

Rakip Galaxy Fold’un aksine, Mate X şu anda yalnızca Çin’de mevcut durumda. Bununla birlikte, küresel bir lansman inceleme altında. 23 Ekim’deki Çin’deki lansman etkinliğinde Huawei, “Mate X sürümünün farklı bölgelere yayılacaktır.” dedi.

ABD yasağı ve Huawei Mate X

Zamanında küresel bir yayılmayı engelleyebilecek bir diğer şey, Google Play ile gönderilmemesi gerçeğidir; bu, kullanıcıların Google Play uygulama mağazası, Gmail veya Google Haritalar gibi hizmetlere erişemeyeceği anlamına gelir. Bu, ABD ticaret departmanından devam etmekte olan yaptırım nedeniyle, birçoğu Play’in cihazda çalışmasını sağlamak için farklı geçici çözümler olduğunu savunabilir .

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Tim Cook: Apple, Steve Jobs’un Kurallarını Takip Ediyor

Buğra Noyan

Artırılmış Gerçeklik Nedir? AR Nedir?

Buğra Noyan

OnePlus 8 Serisi, Kablosuz Şarjla Birlikte Gelebilir!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.