Tiktok Takipçi Satın Al

Ücretsiz Deneme Süresinin Sonunda Abonelikleri Kendi İptal Eden Uygulama!

Hepimiz bir noktada bir tür ücretsiz deneme aboneliği seçeriz gerektiği zaman. Bununla birlikte, ücretsiz deneme hizmetlerini suçlamamıza rağmen, bu deneme sonlandıktan sonra ortaya çıkan ve çok sinir bozucu olan otomatik ödeme özelliğidir. Aboneliği iptal etmeyi unutursanız ne olur?

Bazı ücretsiz denemeler, kart bilgilerinizi paylaşmayı gerektirmez, ancak kart bilgilerinizi isteyenler, bu hizmetler çoğunlukla fatura döngüsüne ve abone olduğunuz plana bağlı olarak abonelik miktarını (yıllık / aylık) otomatik olarak düşer.


Deneme hizmetini iptal etmek için normal olarak kazancı tekrar kontrol etmeniz gerekir. Ancak, artık en azından iOS cihazları olanlar için mükemmel bir uygulama çıktı.

DoNotPay nedir?

Josh Browder tarafından geliştirilen DoNotPay adlı girişim, otomatik olarak istemediğiniz tüm üyeliklerinizi iptal ediyor ve bir nevi kişisel asistan görevi görüyor.

Bir bankanın girişimini mümkün kılmak için desteklediğini belirtti. Bu uygulamayı kullanarak, deneme aboneliklerinde potansiyel olarak kullanılabilecek orijinal banka hesabınıza bağlanmayacak sanal bir banka / kredi kartı alacaksınız.

Ücretsiz Deneme Süresinin Sonunda Abonelikleri Kendi İptal Eden Uygulama!

Josh Browder tarafından geliştirilen DoNotPay adlı girişim, otomatik olarak istemediğiniz tüm üyeliklerinizi iptal ediyor ve bir nevi kişisel asistan görevi görüyor. Aslında girişimin yaptığı bununla da sınırlı kalmıyor. Zira platform “Dünyanın İlk Robot Avukatı” tanımına sahip. Örneğin; 500 dolardan fazla bir borcunuz varsa girişim ile iletişime geçiyorsunuz ve DoNotPay, paranızı geri alabilmeniz için talep mektupları, mahkeme başvuruları ve hatta mahkemede okunacak bir senaryo oluşturmanıza olanak sağlıyor. Bir başka örnekte de herhangi bir sıkıntı yaşadığınız ve hakkınızı aramanız gereken bir şirketle sizin için iletişim kuruyor. Ancak girişimin “ücretsiz deneme süresinin sonunda abonelikleri iptal etme” özelliğinin çok yeni olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Hiç kullanmadığı bir spor salonu üyeliği için hesabından her ay para çekildiğini fark eden Browder, bu olayın akabinde böyle bir özelliği aktif ettiğini söylüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu