Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S20 Plus Videoda Gözüktü!

Bu hafta, XDA forumdan@MaxWinebach, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S20 amiral gemisi serisine ilişkin birçok ayrıntı ortaya çıkardı.

İlk kez Galaxy S20 Plus 5G gerçek hayat görüntülerinin üçlüsünü sızdırıp ardından Galaxy S20 Ultra’nın kamera özelliklerini sızdırarak başladı.


Şimdi, Galaxy S20 Plus 5G’nin ilk uygulamalı videosu ile tekrar döndü. Samsung Galaxy S20 duvar kağıtları yayınlandı.Geçen yıl Kasım ayında, Samsung Galaxy S20’nin (daha önce  S11 olarak geleceği söylentileri) 11 Şubat’ta tanıtılacağı iddia eden bir rapora rastlanıldı.

eni sızan video, Galaxy S20 Plus 5G‘de merkezi delikli Infinity-O ekranın varlığını bir kez daha doğruladı. Buna karşılık, mevcut Galaxy S10 Plus, ekranın sağ üst köşesinde hap şeklinde bir kamera modülüne sahiptir.

Galaxy S20 Plus videoda ortaya çıktı

Dahası, videoda Galaxy S20 Plus 5G’nin ön ekranın kenarlarında çok fazla eğrilik sunmadığı da oldukça açık. Bunun nedeni, Samsung’un bu sefer 2.5D cam panel tercih etmesidir.

Önceden bildiğimiz gibi ön ekran, 120Hz lik bir akış hızını destekleyebilecektir. Ancak, ünlü tipster @UniverseIce tarafından belirtildiği gibi, cihazın ekran çözünürlüğü WQHD moduna ayarlanmışsa 120Hz yenileme hızı kullanılamaz.

Benzer şekilde, xda geliştiricileri tarafından Galaxy S20 Plus 5G’nin optik parmak izi tarayıcı yerine ultrasonik ekran altı parmak izi tarayıcısı olacağı da doğrulandı. Videoda görüldüğü gibi, Galaxy S20 Plus 5G’nin arka paneli selefinden büyük bir yeniden tasarım görmüştü. Yakın zamanda duyurulan Galaxy S10 Lite  ve  Galaxy Note 10 Lite modülüne benzeyen devasa bir dikdörtgen kamera modülü olacak.

Şimdiye kadar anladığımız kadarıyla, arkadaki dört kamera kurulumu 12 megapiksel birincil kamera, 64 megapiksel telefoto kamera, 12 megapiksel ultra geniş kamera ve son olarak bir ToF sensörü içerecek. Daha önceki raporlar, telefoto kameranın 3 kata kadar optik zoom ve toplam 30x’e kadar zoom yapabildiğini iddia etti.

:: Samsung Galaxy S20 Duvar Kağıtları (İndir)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu