AMD

Huawei Mate X Kasım Ayında Piyasaya Çıkacak mı?

Huawei Mate X, bu yılın başlarında resmen tanıtılmıştı. Ancak başlangıçta Eylül ayında gelmesi beklenen yerde biraz daha gecikecek gibi duruyor.

Bununla birlikte, Huawei Mate X‘in daha da gecikebileceği anlaşılıyor çünkü Huawei’nin Shenzhen merkezinde düzenlenen yakın tarihli bir basın toplantısında, şirket Mate X’in Kasım ayına kadar ertelenebileceğini belirtti.

Gecikmenin ne olduğunu merak edenler için, görünüşe göre bu, Huawei’in genel ahize kalitesini ve tasarımını tekrar gözden geçirmeye karar vermesi ile ilgili. Bu, Samsung’un cep telefonunun ilk incelemesi sırasında Galaxy Fold’un bazı sorunlara karıştığı ve hakemlerin belirli sorunları keşfettiği ve ahizeyle ilgili kalite sorunları geliştirdiği Samsung tarafından çağrıldı ve Samsung‘un akıllı cihazının satışının geciktirmesine yol açtı.

Huawei Mate X Kasım Ayında Piyasaya Çıkacak mı?

Huawei‘nin davasında, şirket, herhangi bir sorunu kendiliğinden geciktirerek engellemeye karar verdi. Şirket o zamandan beri el cihazının tasarımında birkaç değişiklik yaptı; bu noktada, tasarım ekibi bir süre sonra, tasarım ekibinin telefondaki çeliği, alüminyumdan bir tane ile değiştirmeye çalıştı; Bu alüminyum çelik ile karşılaştırıldığında güçlü değildi.

Huawei Mate X telefonunun ne zaman piyasaya sürüleceği ile ilgili henüz bir haber yok, muhtemelen en erken Kasım ayı olacağını söylemek dışında. Bu arada Samsung, Galaxy Fold’un bu Eylül ayında geri döneceğini ve satışına başlanacağı söylendi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!