Huawei Mate X Çıkış Tarihi - TeknoDiot.com

Huawei Mate X Kasım Ayında Piyasaya Çıkacak mı?

Abone Ol 

Huawei Mate X, bu yılın başlarında resmen tanıtılmıştı. Ancak başlangıçta Eylül ayında gelmesi beklenen yerde biraz daha gecikecek gibi duruyor.

Bununla birlikte, Huawei Mate X‘in daha da gecikebileceği anlaşılıyor çünkü Huawei’nin Shenzhen merkezinde düzenlenen yakın tarihli bir basın toplantısında, şirket Mate X’in Kasım ayına kadar ertelenebileceğini belirtti.

Gecikmenin ne olduğunu merak edenler için, görünüşe göre bu, Huawei’in genel ahize kalitesini ve tasarımını tekrar gözden geçirmeye karar vermesi ile ilgili. Bu, Samsung’un cep telefonunun ilk incelemesi sırasında Galaxy Fold’un bazı sorunlara karıştığı ve hakemlerin belirli sorunları keşfettiği ve ahizeyle ilgili kalite sorunları geliştirdiği Samsung tarafından çağrıldı ve Samsung‘un akıllı cihazının satışının geciktirmesine yol açtı.

Huawei Mate X Kasım Ayında Piyasaya Çıkacak mı?

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Huawei‘nin davasında, şirket, herhangi bir sorunu kendiliğinden geciktirerek engellemeye karar verdi. Şirket o zamandan beri el cihazının tasarımında birkaç değişiklik yaptı; bu noktada, tasarım ekibi bir süre sonra, tasarım ekibinin telefondaki çeliği, alüminyumdan bir tane ile değiştirmeye çalıştı; Bu alüminyum çelik ile karşılaştırıldığında güçlü değildi.

Huawei Mate X telefonunun ne zaman piyasaya sürüleceği ile ilgili henüz bir haber yok, muhtemelen en erken Kasım ayı olacağını söylemek dışında. Bu arada Samsung, Galaxy Fold’un bu Eylül ayında geri döneceğini ve satışına başlanacağı söylendi.

Göz atın:   Huawei Online Mağazası Alışverişe Açıldı (Büyük Kampanya Mevcut)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu