Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile İçin UC Epinevreni’nden Alınır

PUBG, ilk kez 2016 yılında PC platformu için çıkış yapmıştır. Oyunun mobil versiyonu olan PUBG Mobile ise 9 Şubat 2018 tarihinde Play Store ve App Store üzerinden indirilebilir olmuştur.

PUBG çıkış yapmasından bu zamana kadar en popüler ve çok oynanan oyunlardan birisi olmayı başarmıştır.

PUBG Mobile UC


UC, PUBG Mobile’ın oyun içi para birimidir. Açılımı unknown cash olan ürün; oyun içerisinde size herhangi bir avantaj sağlamıyor. Fakat oyun içerisinde yer alan kostümleri, yeni silahları ve royall pass gibi ürünleri alabilmeniz için uc satın al yapmanız şart. Alacağınız unknown cash sayesinde oynadığınız hesap çok daha değerli olacak, oyundan alacağınız zevk artacaktır.

UC alışverişinizi oyun içerisinden yapabilirsiniz, fakat Epinevreni’nden yaparsanız oyun içi fiyatlar ile kıyaslandığında %30 daha ucuza unknown cash satın almış olacaksınız. Sizlerde Epinevreni üzerinden alışveriş yaparak çok daha ucuza daha fazla kostüm ve silah sahibi olabilirsiniz. Üstelik tüm ödeme yöntemleri mevcut. Ayrıca tüm bankaların kredi kartlarına 12 taksite kadar taksit mümkün.

PUBG Mobile Neden Bu Kadar Çok Seviliyor

PUBG ilk kez oyuncularla buluşmasından bu yana çok fazla oyuncu tarafından oynanmayı başaran bir oyundur. Bu durumun bazı sebepleri var. Özellikle oyunun çıkışının üzerinden yıllar geçmiş olsa da hala düzenli olarak güncelleme alıyor olması ve oyun içi etkinliklerin halen devam ediyor olması oyunun bu kadar sevilmesinin en önemli sebeplerindendir.

Bu durumların haricinde oyunun grafiklerinin gerçekçi olması da oyuncular tarafından sevilmesinin önemli nedenlerinden birisi. Oyunun grafiklerinin gerçeğe çok yakın olması ve PUBG Mobile silahlarının gerçeğe en yakın tepme vs. oranlarına sahip olması oyunun bu kadar sevilmesinin nedenleri arasında gösterilebilir. PUBG Mobile bu şekilde düzenli olarak güncellenmeye devam ederse önümüzdeki yıllarda da çok büyük bir kitle tarafından sevilerek oynanmaya devam edecek gibi görünüyor.

PUBG Mobile İçin UC Epinevreni’nden Alınır

PUBG Mobile İçerisinde Yer Alan Haritalar

PUBG’nin Battle Royale tarzı bir oyun olduğu herkes tarafından biliniyor. Bu türün ilk oyunu değil fakat Battle Royale tarzı oyunların öncülerinden birisi. Oyunun içerisindeki haritalarda oyunun bu türüne bağlı olarak tasarlanmış. Oyun şuan 4 haritadan oluşuyor.

Erangel, Miramar, Sanhok ve Nivik. Bu haritalardan ilki olan Erangel oyun ilk çıktığında tek harita konumundaydı. Sonrasında Miramar oyuna eklendi, daha sonra Sanhok eklendi. Sanhok haritasının eklenmesinden sonra oyuna kış temalı Vikendi haritası eklendi fakat geçtiğimiz aylarda oyundan çıkarıldı. Geçtiğimiz günlerdeyse oyunun en yeni haritası Nivik, aktif edildi ve oyuncuların beğenisine sunuldu.

Nasıl İndirebilirim?

Bazı kullanıcılar oyunu oynamak istiyorlar fakat oyunun nasıl indirileceğini bilmediklerinden ötürü sorun yaşayabiliyorlar. PUBG MOBİLE’ı indirmek için ilk olarak telefonunuzun uygulama marketine girmelisiniz. Daha sonra üst taraftaki arama çubuğuna “PUBG MOBİLE” yazarak aratıp çıkan ögeye tıklamalısınız. Açılan sayda da yer alan indir butonuna tıklayarak oyunu telefonunuza indirebilirsiniz. Eğer pubg ucuz uc almak isterseniz tıklayıp sitemiz üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Epinevreni tüm kullanıcılarına en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Her türlü soru, öneri ve şikayetinizi, canlı destek veya WhatsApp destek ekibimize (0552 335 98 28) iletebilirsiniz.

PUBG Mobile İçin UC Epinevreni’nden Alınır

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu