Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei, 2 Ayda Mate 30 Serisi Satışlarında Rekor Kırdı

Bugün Huawei MatePad Pro açılış etkinliği sırasında, Huawei Tüketici İş Grubu CEO’su Richard Yu, şirketin global olarak Mate 30 serisinden 7 milyondan fazla akıllı telefon gönderdiğini açıkladı.

Bu şaşırtıcı rakam, Mate 30 serisinin resmi başlangıcını yaptıktan sonra 60 gün içinde kısa bir sürede başarıldı. Mate 20 serisine kıyasla, bu rakam aynı 60 günlük sürede %75 büyümeye eşittir.


Şirketin son dönüm noktası, devam eden ABD ticaret yasağı nedeniyle küresel pazarda sınırlı bir lanse olmasına rağmen sağlandı. Çin dışında, yalnızca Singapur, Malezya, Tayvan ve Filipinler gibi bazı pazarlar cihazı resmi olarak başlattı.

Huawei Mate 30 satışları mükemmel!

Bununla birlikte, güçlü iç talebi, pazardaki güçlü akıllı telefon satışlarının etkilerini hafifletmeye yardımcı oldu. Bir son rapor Canalys tarafından Huawei Q3 2019 döneminde Çin pazarında% 66 yıllık bazda büyüme gördüğünü ortaya çıkarmıştır.

Huawei, 2 Ayda Mate 30 Serisi Satışlarında Rekor Kırdı

Küresel pazarda, Huawei aynı zamanda akıllı telefon sevkiyatları 52 milyondan 66.6 milyona yükselirken, 2019 yılının üçüncü çeyreğinde yıllık bazda% 28.2 büyüme kaydetti.

ABD ticaret yasağının devam etmemesi halinde, bu rakam şüphesiz daha yüksek olacaktır. Buna rağmen, şirket Mate 30 serisinden 20 milyon akıllı telefon göndermeyi umduğu için geleceği için iyimser olmaya devam ediyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu