TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Huawei Mate 20 Lite Kullanıcılarına Müjde!

Huawei Mate 20 Lite Kullanıcılarına Müjde!


Çinli telefon üreticisi Huawei, yeni cihazı Mate 20 Lite için Android 9 Pie beta güncellemesini yayınlandı.

Huawei’nin şu an ki amiral gemisi Mate 20 Pro’nun orta seviyeli alt modeli Mate 20 Lite için Android 9 Pie Beta güncellemesi yayınlandı. Huawei’nin Android Pie güncellemesini orta segment cihazlarına yakın zamanda sunacağının sinyali olabilir. Ortalama 3.6 GB’lık dosyayı indirerek başladığınız Android Pie Beta güncelleme işleminin ardından pek çok değişikliği fark edeceksiniz.

Huawei Mate 20 Lite Android Pie güncellemesi yenilikleri

Huawei Mate 20 Lite Kullanıcılarına Müjde!

parmak izi tarayıcısı veya yüz tanıma yoluyla şifreleri otomatik dolduran yeni bir şifre yöneticisi içeriyor. Yeni kontroller, kullanıcıların AI asistanını hızlı bir şekilde açmasına, çoklu işlem özelliğini hızlandırmaya ve telefonun kolayca kullanılmasına yardımcı oluyor.

Huawei’nin yeni teknolojilerinden GPU Turbo 2.0, dokunmatik ekranın verdiği geri gecikme süresini % 36 oranında azaltıyor ve yeni bir uygulama asistanı ekliyor. Ayrıca, GPU Turbo’nun ikinci nesil versiyonunda desteklediği PUBG Mobile ve Mobile Legends oyunlara, Vainglory, Arena of Valor, Rules of Survival ve NBA 2K18‘den oluşan yeni yapımlar eklendi. Ülkemizde de yapım numaralarına göre Android Pie beta güncellemesinin yayınlanacağı bildirildi.

[sp-related style=”dark” id=”35649″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Honor 30 Serisi Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler

Buğra Noyan

Xiaomi Mi Mix 3 Kanlı Canlı Gözüktü

Buğra Noyan

Android 11 Güncellemesi Alacak Telefonların Tam Listesi Yayınlandı

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.