Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei 2020 Yılında 2. Nesil Mate X Modelini Tanıtabilir!

Katlanılabilir özelliğe sahip telefonlardan biri olan Huawei Mate X’in 2. Nesil versiyonunu raporlara göre 2020 yılında tanıtımını gerçekleştirmesi bekleniyor!

Tayvan’ın tedarik zinciri üreticilerinin kaynaklarına göre Huawei’den yeni katlanılabilir telefon gelebilir. Huawei 2020’nin ikinci yarısında yeni nesil Mate X katlanılabilir akıllı telefonunu piyasaya sürme hazırlıklarına başladığını bildirildi.


Katlanılabilir telefon için en önemli parçalardan olan menteşeler ve paneller üzerinde Huawei ar-ge çalışmaları başlattı. Tedarikçilerinden bazıları yeni katlanılabilir Mate X için gerekli bileşenleri küçük hacimli deneme üretimine başladı.

Kaynaklara göre, Tayvan’ın katlanabilir akıllı telefon segmentinden gelecek vaat eden potansiyeli gören menteşe üreticileri kapasitelerini genişletme projelerine hız verdi.

Huawei 2020 Yılında 2. Nesil Mate X Modelini Tanıtabilir!

Menteşe uzmanı Jarllytec, katlanılabilir akıllı telefonlar ve diğer cihazlar için metal enjeksiyon kalıplama (MIM) parçalarının üretimi için 2020 yılında daha fazla toplu üretim alanı kurmayı planladığını açıkladı.

Şirketin katlanabilir modellerinde menteşelerin tasarımı ve üretimi için iki Çinli telefon üreticisiyle ortaklık kurmasına rağmen şirketin henüz hacim üretimi için bir program geliştirmediğini söyledi.

Bununla birlikte, katlanabilir akıllı telefonlar için karmaşık bileşen tasarımları ve esnek panel temini ile ilgili sorunlar nedeniyle, katlanılabilir akıllı telefonlar için en büyük sorunlardan biri olan menteşe sorununu en aza indirerek tahminlere göre en az 2020’nin ikinci yarısında yeni telefonu görmeyi bekliyoruz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu