Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei, 200 Milyon Akıllı Telefonu 2018’den İki Ay Önce Teslim Etti!

ABD ticaret ambargosuna rağmen Huawei’nin sevkiyatının hala güçlü olacağını kim düşünebilirdi?

Teknoloji devi, bu yıl içinde bugüne kadar 200 milyona yakın akıllı telefon satışı gerçekleştirdiğini açıkladı.


Huawei bunu Çarşamba günü yayınlanan bir tweet ile bildirdi. Huawei, geçen yıl bu başarıya ulaştığından 64 gün önce ulaşmasının sevincini yaşıyor.

Huawei, 200 Milyon Akıllı Telefonu 2018’den İki Ay Önce Teslim Etti!

ABD hiçbir zaman Çin’in üst düzey telefon üreticisinin kalesi olmadı. Google hizmetlerinin yokluğu, Huawei telefonlarına duyulan ilginin Çin dışında azalmaya başlayacağı düşünülmüştü. Huawei telefon satışlarının çoğunda Google hizmetlerine zaten izin verilmedi. Huawei Avrupa’da bazı başarılar elde etti. Ancak Google hizmetlerinin yokluğunda bir düzeltme bulunması dışında hızlıca azaldı. Zaten, kullanıcılara Google serilerini Huawei modellerine nasıl yükleyeceklerini gösteren birkaç kaçak yollar bulmuştu. Bu çözüm kalıcı bir çözüm bulana kadar geçici bir çözüm. Tüketicler telefon satın almaya karar verecek ve Google hizmetlerini kendileri kaçak yollardan kuracak.

Son birkaç yılda Huawei’nin ne kadar büyüdüğünü görmemezlikten gelemeyiz. 2017 yılında Huawei, Eylül ayının sonuna kadar 100 milyon akıllı telefon satışını kutluyordu. Ekim 2016’da aynı başarıya ulaştı ve 2015 Aralık ayında 100 milyona ulaşabildi. Ancak geçen yıl ve bu yıl, şirket birçok dikkat dağıtıcı sorunlar olmasına rağmen gönderilerini sürekli olarak ikiye katladı ve Samsung gibi önemli rakipleri zorladı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu