Samsung Galaxy S10 Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy S10 Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu

Abone Ol 

Samsung Galaxy S10, ABD’de 550 dolara varan işlemlerle ön siparişte.

takipçi satın al
takipçi satın al


Samsung Galaxy S10’un piyasaya sürülmesinden önce kullanıcılar eğer Samsung Galaxy S10 serisinden her hangi bir cihaz almak isterlerse ön sipariş verme imkanları var. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10 serisi ABD’de 550 dolardan başlayan ön sipariş fiyatlara sahip. Samsung, ABD’de talep fiyatından 550 dolara varan ön siparişleri başlattı.
[sp-related style=”light” id=”36786″]

Samsung Galaxy S10 Ön Sipariş Fiyatı

Samsung Galaxy S10 Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy S10 modellerinden birini almanız sonrasında ön siparişte verdiğiniz akıllı telefonunuz size 8 Mart’a kadar size teslim edilecek. Ön siparişin olayı sadece telefon çıkmadan daha uygun fiyata satın alıyorsunuz. Bunun da ötesinde, aksesuarları satın almak için kullanabileceğiniz 50 dolarlık indirim bile olduğunun altını çizelim. Ülkemizde Galaxy S10 serisinin ön sipariş fiyatı henüz açıklanmadı.

Göz atın:   Haftaya A101'e Gelecek Olan Teknolojik Ürünler!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL