Tiktok Takipçi Satın Al

HTC Yaşıyor! HTC, Bu Yıl İlk 5G Akıllı Telefonunu Tanıtacak!

HTC hala yaşıyor. Şirket bu yıl ilk akıllı telefonunu 5G ile piyasaya sürecek.

Bunun amiral gemisi cihazı olup olmayacağı belli değil. HTC uzun süredir kriz durumunda ve şimdiye kadar bundan çıkabileceğine dair bir ipucu yok.


Geçen yıl, HTC yeni bir amiral gemisi akıllı telefonunu piyasaya sürmedi, ancak bu durumda böyle bir cihaz yine de ortaya çıkabilir. Bu bir röportajda şirketin CEO’su Yves Maitre söyledi.

Bu yıl HTC’nin ilk akıllı telefonunu 5G ile piyasaya süreceğini, ancak gerçekten amiral gemisi olup olmayacağını belirtmedi, çünkü şimdi piyasada zaten 5G’li birkaç orta bütçeli SoC var. Mater yenilikinin piyasaya sürülmesinin şartları da isimlendirilmedi.

HTC Yaşıyor! HTC, Bu Yıl İlk 5G Akıllı Telefonunu Tanıtacak!

Daha önce yapılan bir röportajda, HTC’nin yeni CEO’su YTC Maitre, 2020’nin Tayvan pazarında, özellikle 5G bağlantılı uygulamalarda ve 5G bağlantılı uygulamaların yönlendirdiği sanal görsel içeriğin geliştirilmesinde birçok geliştirme fırsatının olduğu bir yıl olacağını belirtti.

HTC, bu yıl sadece ilk 5G bağlantılı akıllı telefonunu başlatmak için değil , aynı zamanda sanal gerçeklik uygulamalarına daha fazla yatırım yapmak için daha agresif yatırım yapacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu