HTC VR ve 5G Özellikli Yeni Telefon Üretecek!

HTC’nin Ağustos geliri% 67 arttı ve şirket şimdi geri dönüşünü planlıyor. Başlangıç göz alıcı olmayacak ancak gelecek yıl için ilk plan, akıllı telefonlarının rekabetten uzak durmasına yardımcı olmak için HTC’nin VR ve 5G ağlarındaki uzmanlığından yararlanmak olacak.

HTC Tayvan Başkanı Darren Chen, yerel pazarın üçte ikisinin 10.000 NTD işaretindeki telefonlardan (yaklaşık 320 dolar) oluştuğunu belirtti. Bu nedenle, HTC bu segmenti hedef alan daha fazla telefon başlatacak. Daha fazla Wildfire ve Desire telefonu beklenilmesi gerektiği düşünülüyor.

Gelecek yıla gelince, HTC VR teknik bilgisini telefonlara entegre etmek istiyor. Samsung, Google, Xiaomi ve diğerleri, kendi telefon tabanlı VR kulaklıklarını çıkarırken, HTC hiç yapmadı. Şirket ayrıca Viveport VR uygulama mağazasını, telefon tabanlı bir çözüm öneren (Snapdragon destekli Vive Focus gibi akıllı telefon donanımına sahip bağımsız bir kulaklık yerine) öneren taşıyıcılarla birlikte tanıtmak istiyor.

HTC VR ve 5G Özellikli Yeni Telefon Üretecek!

HTC, 2020’de 5G telefonları da açmayı planlıyor ve bu da VR’a bağlanıyor (5G, 4G’den çok daha az gecikme süresine sahip). Şu anda, şirket akıllı 5G Wi-Fi yönlendirici, HTC 5G Hub pazarlamaktadır.

HTC, şifreli para birimi odaklı telefonunu Exodus 1’i geliştirmeye devam ediyor. Şirket Bitcoin.com ile ortaklık kurdu. 4,5 milyon cüzdan sahibine sahip olan Bitcoin Cash’e (BCH) yerel destek sağlamak için. Exodus 1, Zion Vault desteği ile Bitcoin.com cüzdan uygulamasını önceden yükleyen bir ürün yazılımı güncellemesi alacak.

Bu sadece ortaklıktan gelen ilk şey. Gelecekte, BCH kullanarak telefon alırsanız HTC indirimler sunarken, Bitcoin mağazası Exodus 1’i sunmaya başlıyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Western Digital 20 TB Hard Diskini Duyurdu!
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu