Tiktok Takipçi Satın Al

Honor V30, e-Kitap Okuma Moduyla Geliyor

Huawei’nin alt markası olan Honor’un yeni akıllı telefon modeli Honor V30 modeli satışa çıkmıştı. Honor V30 modeli e-kitap okuma modu ile gelecek.

Geçtiğimiz hafta başında piyasaya sürülen Honor V30, piyasadaki en ilginç el akıllı telefon modellerinden biri.


Honor’un telefonu gerçekten etkileyici bir bağlantı becerilerini ortaya koydu; hem iPhone 11 hem de farklı 5G cihazları yenmek. Bugün ise şirket Honor V30‘un yeni bir e-kitap modu elde ettiğini açıkladı.

Honor V30, e-Kitap Okuma Moduyla Geliyor

e-Kitap okuma moduna sahip Honor V30

Honor‘a göre, akıllı telefonda bulacağımız e-kitap modu sadece bir bununla kalmıyor ek olarak birçok özelliği de barındırmakta. Bunun yerine, renk sıcaklığını, parlaklığı değiştirmek ve doğru gri skalayı ayarlamak için patentli bir teknoloji kullanır. Bu, göz yorgunluğunu azaltırken daha iyi bir okuma deneyimi sağlayacaktır.

E-kitap modunu etkinleştirmek oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey bildirim çubuğunu aşağı kaydırın ve e-kitap okuma modunu etkinleştirebilirsiniz. Aşağıdaki örneklerde görebileceğimiz gibi, mod sadece renk sıcaklığının sarı bir renk tonuna ulaşmasını sağlamakla kalmaz, bu da “göz koruma” modlarının genellikle yaptığı şeydir, ancak daha doğal, gerçek olana çok daha doğal görünmesini sağlar.

Ek olarak, bu ilk testi yapan Çin web sitesi de e-kitap modu ile okuma modunu karşılaştırdı. Tahmin edebileceğiniz gibi, sağdaki akıllı telefon okuma modunu (veya göz koruma modunu) kullanıyor; Böylece çok sarımsı renk tonu.

Honor V30, e-Kitap Okuma Moduyla Geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu