Tiktok Takipçi Satın Al

Honor V30 5G’li İlk Düşük Maliyetli Telefon Olabilir!

5G ağı birçok ülkede uygulanmaya başladığından beri azar azar şirketler bu teknolojiyi kullanan akıllı telefonlar tasarlıyor. Şimdi, Huawei’nin bir yan kuruluşu olan Honor V30 adı altında 5G ile ilk cep telefonunu duyurdu.

Şimdiye kadar Huawei 5G Mate 20 X 5G’yi destekleyen yalnızca bir telefona sahip. Bu, fiyatı bin dolar civarında olan üst seviye bir cihazdır. Yaklaşan V30 Honor ile birlikte, fiyat önemli ölçüde azalacak. Genellikle bu firmada olduğu gibi bu nedenle, Xiaomi Mi Mix 3 5G ile aynı doğrultuda 600 $ ‘ı aşmayan bir 5G cep telefonu ile karşı karşıya kalmamız olasıdır.


Şeref Başkanı Zhao Ming, geçtiğimiz haziran ayında 5G ile cep telefonlarında konuştu ve Çin firmasının bu teknolojiye sahip ilk cihazının V serisine ait olacağını tahmin ediyordu. Bugün Ming 5G ile uyumlu ilk Honor akıllı telefonunun Honor V30 olacağını doğruladı. Ayrıca, Huawei 20 X 5G’de olduğu gibi SA / NSA ağlarını da destekleyecektir.

Honor V30 5G'li İlk Düşük Maliyetli Telefon Olabilir!

Şeref Başkanı bu yeni telefon hakkında daha fazla bilgi vermemiş olmasına rağmen Yeni Kirin 990 işlemcisini kullandığı göz ardı edilmedi. Resmi olarak 6 Eylül’de Berlin’de IFA’da sunulacak ve yeni Huawei Mate 30’da göreceğimiz gibi. Bu yeni cihazın arka kamera yapılandırması ve tasarımı açısından da bazı sürprizler göstermesi bekleniyor.

Muhtemelen başka pazarlarda da adlandırılacak olan yeni V30, Honor View 30 olarak adlandırılacak. Honor View 20’nin yerine geçecek. Bugün Çin şirketinin en iyi cihazlarından biri. Cihazların yenilik ve farklılaşma arayışı ile karakterizedir. Genç, çarpıcı ve özgün tasarımların yanı sıra diğer iç ve dış öğelerin birleştirilmesiyle örneğin görünüm olarak özçekim kamerasını yerleştirmek için çentiğin ekrandaki bir delikle değiştirilmesiyle karakterize edildi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu