Tiktok Takipçi Satın Al

ADATA XPG Oyuncu Ürünlerinde İndirimler Oyuncuları Bekliyor!

ADATA’nın oyuncular için özel ekipmanlar sunduğu XPG markasıyla çıkan klayve, fare ve kulaklık gibi çevre birimleri önde gelen bilgisayar ve elektronik mağazalarında yüzde 35’e varan indirimlerle satılıyor.

Sınırlı bir süre için geçerli olacak kampanya ile QP, İtopya, Adeks, İnce Hesap ve Sinerji dijital mağazaları üzerinden, başta XPG PRECOG oyuncu kulaklığı, XPG SUMMONER oyuncu klavyesi ve XPG INFAREX M20 oyuncu faresi olmak üzere XPG çevre birimlerine sınırlı bir süre için avantajlı fiyatlarla sahip olmak mümkün.


Kampanya kapsamında bazı ürünlerin fiyatları şöyle:

  • XPG SUMMONER Mekanik Oyuncu Klavyesi – 599TL
  • XPG PRECOG Çift Sürücülü Oyuncu Kulaklığı – 799TL
  • XPG INFAREX M20 Oyuncu Faresi – 149TL

ADATA XPG Oyuncu Ürünlerinde İndirimler Oyuncuları Bekliyor!

XPG Hakkında

Xtreme Performance Gear (XPG), ADATA Technology’nin yüksek performanslı PC donanımı sunan bir markasıdır. XPG ürünleri, mümkün olan en üst düzey dayanıklılık ve performansı sunmak için ADATA’nın zorlu A+ Testleri’ni başarıyla geçmeleriyle kendilerini kanıtlamış donanımlardır. XPG oyunculara, donanım meraklılarına ve overclock ile uğraşan kullanıcılara tadını son hızda çıkaracakları muhteşem bir deneyim sunuyor. Gelişmiş teknik özellikleri yanında şık ve güçlü tasarımlarıyla öne çıkan XPG ürünleri, Japonya Good Design Awards ve Taiwan Excellence Gold Awards gibi prestijli ödüllere lâyık görülmüştür. Overclock meraklılarının ve dünyaca ünlü e-spor takımlarının değişmez donanımları arasında yer alan ADATA XPG ürünleri, zaferi hedefleyen her oyuncunun tercihidir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu