Tiktok Takipçi Satın Al

Honor TWS Earbuds X1 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Honor TWS Earbuds X1, gerçek kablosuz kulakiçi kulaklık, muhteşem ses deneyimini, 24 saate kadar sunduğu pil ömrüyle sağlıyor.

Tanıtılan kompakt tamamen kablosuz kulaklıklardan biri olma özelliği taşıyan Honor Choice TWS Earbuds X1’i duyurdu. TWS EarBuds X1 özellikleri neler? 


Gençlere yönelik dinamik ve üstün teknolojiye sahip ürünleriyle öne çıkan şirket, yeni Honor Choice çatısı altında akıllı ev ürünleriyle birlikte yeni tamamen kablosuz kulaklığı Honor TWS Earbuds X1’i da duyurdu. 

Bugüne kadar tanıtılan en ufak kablosuz kulaklıklardan biri olarak nitelendirebileceğimiz TWS Earbuds X1, şık tasarımı ve hafifliğinin yanı sıra sunduğu 24 saatlik batarya ömrüyle de kullanıcıların beğenisini kazanacak gibi görünüyor. 

Honor TWS Earbuds X1 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

TWS Earbuds X1 Özellikleri 

Ufak boyutları sayesinde cepte rahat taşınabilecek şarj kutusu ve sadece 47 gram ağırlığıyla hayatınıza hafiflik katacak TWS Earbuds X1, tam anlamıyla kablosuz kulaklık deneyimi yaşatıyor. Bluetooth 5.0 bağlantı teknoloji sayesinde hızlı bağlantı kurabilen ve neredeyse gecikme olmadan sesi aktaran TWS Earbuds X1 ses kalitesiyle de etkileyici. 

Kablosuz kulaklıkların kulakta ne kadar estetik durduğu da bir tartışma konusuyken HONOR TWS Earbuds X1, bu tartışmalara son noktayı koyacak şık tasarımıyla dikkat çekiyor. TWS Earbuds X1 hem kulağınızda şık görünüyor hem de varlığını neredeyse hissettirmiyor. Böylelikle spor yaparken ya da en sevdiğiniz filmi izlerken kulağınızda bir kulaklığın sizi rahatsız ettiğini düşünmüyorsunuz. 

Honor TWS Earbuds X1 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Çift taraflı yüksek kaliteye sahip mikrofonunun yanı sıra gürültü azaltma teknolojisi sayesinde HONOR TWS Earbuds X1 ile çok daha anlaşılabilir ve kaliteli telefon görüşmeleri gerçekleştirebiliyorsunuz. 

HONOR TWS Earbuds X1’in her birinde 55mAh, şarj kutusunda ise 500mAh kapasiteli bataryaya yer veriliyor. Bu da hayatınızda hiç kesinti yaşamadan, şarj kutusu ile toplam 24 saat kulaklığı şarjı bitmeden kullanmanıza olanak tanıyor. 

Honor TWS Earbuds X1 Tanıtıldı! İşte Özellikleri Honor TWS Earbuds X1 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Honor TWS Earbuds X1 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Honor TWS Earbuds X1 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. Merhabalar. Bir sorum olacaktı size bu kulaklıgı nasıl resetliyoruz bilgi sahibimisiniz acaba yardımcı olabilirmisiniz. Kulaklıklar ayrı ayrı baglanıyor reset işlemi gerekiyor kanımca.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu