Honor, Katlanabilir Telefondan Şu Anlık Uzak! - TeknoDiot.com

Honor, Şu Anlık Katlanabilir Telefondan ve ABD Pazarından Uzak Duruyor

Abone Ol 

Honor hala bir Huawei alt markası olarak kabul edilirken, şirket birkaç yıldır kendi bünyesinde işini yapıyor. Genellikle benzersiz tasarımlar ortaya çıkardı.İlginç bir şekilde, Honor CEO’su George Zhao, ikna edici görünmüyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Huawei, erken gelen stratejisi, katlanabilir telefonları doğru şekilde ve doğru zamanda tanıttı. CEO Zhao, Barselona’daki MWC 2019 fuarından CNET’le yaptığı röportajda Huawei Mate X’in “tasarımını kişisel olarak sevdiğini” vurguladı, ancak bu otomatik olarak Honor’un ilk katlanabilir telefonunun tam bir kopyası olacağı anlamına gelmiyor.

Dış pazarın öncüsü Honor’un bu heyecan verici yenilik alanına katılmak için 2020’ye kadar beklemesinin ana nedeni, şu an üretimin oldukça maliyetli olması.CEO Zhao, katlanabilir cihazları Honor‘un “hedef müşterisinin” eline bırakmanın yollarını bulmak istiyor ki bu da zaman alabilir. Ne de olsa, markanın ABD’deki en pahalı ürünü şu anda yaklaşık 499 dolara satıldığının da altını çizelim. İşte bu yüzden “hedef” kitlenin 2.000 dolar gibi bir fiyata para harcamaya ikna edilmelerinin hiçbir yolu yok.

Honor, Şu Anlık Katlanabilir Telefondan ve ABD Pazarından Uzak Duruyor

ABD pazarından bahsetmişken, Honor, büyük ölçüde Avrupa, Orta Doğu ve Latin Amerika’da ilerlemeye odaklanmak isteyen büyük yerel operatörlerle ortaklık yapmak için gereken yatırımları yapma konusunda çok istekli değil.

Diğer tarafta, şirket Honor View 20 veya Honor 8X için ne zaman piyasada canlılık göstereceği konusunda henüz bir bilgi bulunmamasına rağmen, aynı zamanda, daha büyük bir ABD stratejisi elbette tamamen dışlanmış değil. Honor’un bu yıl 5G özellikli bir telefonu çıkarması planlanıyor. Honor, şirketin 5G‘yi bir sonraki en büyük “fırsatı” olarak görüyor.

Göz atın:   Honor 8C Türkiye'de Satışta!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu