Tiktok Takipçi Satın Al

Honor, Şu Anlık Katlanabilir Telefondan ve ABD Pazarından Uzak Duruyor

Honor hala bir Huawei alt markası olarak kabul edilirken, şirket birkaç yıldır kendi bünyesinde işini yapıyor. Genellikle benzersiz tasarımlar ortaya çıkardı.İlginç bir şekilde, Honor CEO’su George Zhao, ikna edici görünmüyor.

Huawei, erken gelen stratejisi, katlanabilir telefonları doğru şekilde ve doğru zamanda tanıttı. CEO Zhao, Barselona’daki MWC 2019 fuarından CNET’le yaptığı röportajda Huawei Mate X’in “tasarımını kişisel olarak sevdiğini” vurguladı, ancak bu otomatik olarak Honor’un ilk katlanabilir telefonunun tam bir kopyası olacağı anlamına gelmiyor.


Dış pazarın öncüsü Honor’un bu heyecan verici yenilik alanına katılmak için 2020’ye kadar beklemesinin ana nedeni, şu an üretimin oldukça maliyetli olması.CEO Zhao, katlanabilir cihazları Honor‘un “hedef müşterisinin” eline bırakmanın yollarını bulmak istiyor ki bu da zaman alabilir. Ne de olsa, markanın ABD’deki en pahalı ürünü şu anda yaklaşık 499 dolara satıldığının da altını çizelim. İşte bu yüzden “hedef” kitlenin 2.000 dolar gibi bir fiyata para harcamaya ikna edilmelerinin hiçbir yolu yok.

Honor, Şu Anlık Katlanabilir Telefondan ve ABD Pazarından Uzak Duruyor

ABD pazarından bahsetmişken, Honor, büyük ölçüde Avrupa, Orta Doğu ve Latin Amerika’da ilerlemeye odaklanmak isteyen büyük yerel operatörlerle ortaklık yapmak için gereken yatırımları yapma konusunda çok istekli değil.

Diğer tarafta, şirket Honor View 20 veya Honor 8X için ne zaman piyasada canlılık göstereceği konusunda henüz bir bilgi bulunmamasına rağmen, aynı zamanda, daha büyük bir ABD stratejisi elbette tamamen dışlanmış değil. Honor’un bu yıl 5G özellikli bir telefonu çıkarması planlanıyor. Honor, şirketin 5G‘yi bir sonraki en büyük “fırsatı” olarak görüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu