Honor PUBG Mobile Takımı Kuruyor!

Huawei’nin bir başka markası olan Honor kısa zaman önce Türkiye’ye resmi bir giriş yapmıştı. Honor Türkiye PUBG takımını kuruyor. İşte detaylar.

Honor PUBG Mobile takımı ile ilk olarak düzenli canlı yayınlar ile PUBG Mobile oynayacak, sonraki dönemlerde de turnuvalar düzenleyecek. Şuanda katılım şartı yok eğer sende PUBG Mobile oynuyorsan başvuru yapabilirsin. Honor daha çok gençlere yönelik bir marka ve bunu gerçekten göstermekte.

[ilgiliicerik icerik_id=”17954″]

Honor PUBG Mobile Takımı Kuruyor! Honor Haberleri Mobil Oyun Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”18313″]

Honor aslında mobil oyun sektörünün e-spor takımının önünü açtığını belirtmek isteriz. İlerleyen zamanlarda bir bakmışız mobil oyunlarında e-spor turnuvaları düzenleniyor. Belli mi olur. Honor işte bunun için ilk adımı atmış görünüyor diyebiliriz. Honor Türkiye ekibi güzel bir işe imza attığını tekrar vurgulamak istiyoruz. Honor Türkiye ekibi PUBG Mobile takımı başvuruları için bir kısa bir başvuru formu hazırladı, eğer sende geleceğin mobil oyun e-spor’unda olmak istersen buradan Honor PUBG Mobile takımına başvura bilirsin.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Benim en büyük hayalim olan espor oyuncusu olmak…
    Ve bende bu takıma katılmak istiyorum size destek çıkmak istiyorum ve kabul edersiniz gücümün yediği yere kadar size hizmet edebileceğime söz veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı