Tiktok Takipçi Satın Al

Honor PUBG Mobile Takımı Kuruyor!

Huawei’nin bir başka markası olan Honor kısa zaman önce Türkiye’ye resmi bir giriş yapmıştı. Honor Türkiye PUBG takımını kuruyor. İşte detaylar.

Honor PUBG Mobile takımı ile ilk olarak düzenli canlı yayınlar ile PUBG Mobile oynayacak, sonraki dönemlerde de turnuvalar düzenleyecek. Şuanda katılım şartı yok eğer sende PUBG Mobile oynuyorsan başvuru yapabilirsin. Honor daha çok gençlere yönelik bir marka ve bunu gerçekten göstermekte.

[ilgiliicerik icerik_id=”17954″]

Honor PUBG Mobile Takımı Kuruyor!

[ilgiliicerik icerik_id=”18313″]

Honor aslında mobil oyun sektörünün e-spor takımının önünü açtığını belirtmek isteriz. İlerleyen zamanlarda bir bakmışız mobil oyunlarında e-spor turnuvaları düzenleniyor. Belli mi olur. Honor işte bunun için ilk adımı atmış görünüyor diyebiliriz. Honor Türkiye ekibi güzel bir işe imza attığını tekrar vurgulamak istiyoruz. Honor Türkiye ekibi PUBG Mobile takımı başvuruları için bir kısa bir başvuru formu hazırladı, eğer sende geleceğin mobil oyun e-spor’unda olmak istersen buradan Honor PUBG Mobile takımına başvura bilirsin.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

9 Yorum

  1. Merhaba ben uzun zamandır pubg mobile oynuyorum ve turnuva katılmak istiyorum ve bu konuda çok hevesliyim iyide oynarım istersenız deneye bilirsiniz iyi günler dilerim

  2. PUBG MOBİL Kendime E`Spor Takımı Arıyorum Daha Önceden PMCO,PMCC Gibi Turnuvalarda Başarı Gösterdim FPS Oyuncusuyum

  3. Benim en büyük hayalim olan espor oyuncusu olmak…
    Ve bende bu takıma katılmak istiyorum size destek çıkmak istiyorum ve kabul edersiniz gücümün yediği yere kadar size hizmet edebileceğime söz veriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu