Tiktok Takipçi Satın Al

Knights Chronicle’a Yeni Karakterler Geldi

Netmarble Corp., popüler anime temalı mobil RPG oyunu Knights Chronicle’ın ikinci sezonu için yayınlanan heyecan verici güncellemeyle birlikte 2 yeni kahramanın oyuna katıldığını duyurdu.

Oyuncular bugünden itibaren Knights Chronicle’ın bir Kadim Irk olan Dryan’lar hakkındaki yeni hikaye ile gelen iki kahraman Tyrione ve Pierina’yı inceyebilir. Oyunda büyük hayran kitlesine sahip Damian (Beyaz Şövalyeler’in lideri) ve Ashley (Kara Şövalyeler’in lideri) de Kudretlendirme ile istatistiklerini yükseltebilir ve Kudretlendirme maksimum seviyeye ulaşınca ek bir pasif yetenek kazanabilirler. Kudretlendirme ile ayrıca Damian ve Ashley’nin görünümleri de değişiyor.

Yeni görevler geliyor


Oyuna Pierina’nın Zor Zindan’ı için Kıyamet Seviyesi ekleniyor. Oyuncular SRR kahraman Pierina’nın özel Zor Zindan’ında yeni Kıyamet zorluk seviyesini, iki hafta boyunca gerekenin yarısı kadar enerji miktarıyla deneyecek.

Knights Chronicle'a Yeni Karakterler Geldi

Ayrıca Epik Görev ‘Meril’ Güncellemesi tamamlandığında oyunculara Meril için SRR Kostüm verebilecek şekilde güncellendi. Yel Değirmeni Güncellemesi sayesinde ise oyuncuların kullanmadığı SSR kahramanları sonucu rastgele olacak şekilde başka SSR kahramana dönüştürebilecek.

Kutlama etkinliğini kaçırmayın

Knights Chronicle güncellemesini kutlamak için çeşitli fırsatlar hazırlandı. Oyuncular sadece oyuna giriş yaparak Maks. Seviye 6 Damian ve 5 taneye kadar SSR kahraman kazanabilir.

Knights Chronicle klasik tur tabanlı RPG oynanışı, Japon animelerden esinlenmiş bir tema ve konsol ile PC standartlarında bir hikaye içeriği sunmaktadır. Oyun aynı zamanda zindanlarda gerçek zamanlı 5 kişilik grupla oynayabilmeyi, inanılmaz 3D animasyonlu yetenekleri ile harika ve detaylı görseller ve seçebileceğiniz 100’den fazla kahraman gibi öne çıkan özelliklere sahip. Knights Chronicle, şimdi 140 ülkede oynanabilir durumda.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu