bayigram.com

Şarjı Bitmeyen Akıllı Saat Yapmışlar! Honor Magic Watch 2 İnceleme

 Honor’un yeni akıllı saati Honor Magic Watch 2 modeline bu videomuzda yakından bakma fırsatı bulduk.

Honor Magic Watch 2 inceleme videomuz yayınlandı. 5 haftalık bir kullanımda kendi deneyimlerimi anlattığım bu videoda aktarmış oldum.


Normalde 14 güne kadar pil performansı, stres ve uyku takibi gibi özellikleriyle öne çıkan Honor yeni akıllı saati Magic Watch 2, Ocak ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu.

Markanın da dediği gibi 14 günlük bir pil ömrü sunuyor. Hatta daha fazlasını bile sunuyor. Kendi deneyimimle birlikte 14 günden daha fazla bir süre içerisinde pil performansı beni memnun etmiş durumdadır.

En kötü tarafı ise dışarıdan akıllı saate her hangi bir uygulama yüklenemiyor olması. Bu beni biraz üzdüğünü söyleyebilirim.

Honor Magic Watch 2 inceleme videosu

 

Honor Magic Watch 2 neler sunuyor?

Magic Watch 2; 1.39 inç’lik renkli AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Akıllı telefona Bluetooth ile bağlıyken dahili hoparlör ve mikrofon üzerinden çağrıları yanıtlama ve kolayca arama yapma fırsatı sunan akıllı saat, telefonunuza gelen birçok bildirimi de ekranına yansıtarak tüm gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyor. Ayrıca depolama alanında 500’e kadar şarkı barındırabilen akıllı saatle, şarkılarınızı spor yaparken internete bağlı olmadan da dinleyebiliyorsunuz.

Özellikle adeta bir aktivite ve sağlık saati diyebiliriz. MagicWatch 2 koşu, bisiklet, yüzme gibi 15 farklı aktivitenin izlenmesini sağlıyor ve detaylı veri analizi yaparak kullanıcıya profesyonel tavsiyelerde bulunuyor. Bununla birlikte Huawei TruSleep 2.0 teknolojisini barındıran cihaz, kullanıcının uyku kalitesini takip ederek, uyku kalitesini artırmak için çeşitli önerilerde bulunabiliyor. Stres seviyesini ölçebilen ve yüksek seviyeler tespit ettiğinde stres düşüren egzersiz önerileri sunan MagicWatch 2, tüm bu özellikleriyle baştan sona evde, işte, hayatın her alanında hayat kalitenizi artırmayı hedefliyor.

Honor Magic Watch 2 görselleri

Şarjı Bitmeyen Akıllı Saat Yapmışlar! Honor Magic Watch 2 İnceleme Şarjı Bitmeyen Akıllı Saat Yapmışlar! Honor Magic Watch 2 İnceleme Şarjı Bitmeyen Akıllı Saat Yapmışlar! Honor Magic Watch 2 İnceleme Şarjı Bitmeyen Akıllı Saat Yapmışlar! Honor Magic Watch 2 İnceleme Şarjı Bitmeyen Akıllı Saat Yapmışlar! Honor Magic Watch 2 İnceleme

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu