Honor 9X Pro HMS ile 24 Şubat'ta Tanıtılacak! - TeknoDiot.com

Honor 9X Pro HMS ile 24 Şubat’ta Tanıtılacak!

Abone Ol 

Honor, 9X’i geçen yıl Ekim ayında küresel pazara geri getirdikten sonra Honor 9X Pro olarak bilinen akıllı telefonunun resmi lansmanına hazırlanıyor.

Honor 9X Pro, online bir lansman etkinliği sırasında 24 Şubat’ta küresel olarak piyasaya sürüleceği doğrulandı. Aynı etkinlik sırasında, şirketin Honor V30 ve V30 Pro amiral gemilerinin de resmi olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Mevcut Honor 9X’in aksine, Honor 9X Pro 8 çekirdekli Kirin 810 mobil işlemci tarafından kullanılacak ve geleneksel Google Mobil Servisleri (GMS) yerine Huawei Mobil Servislerini (HMS) destekleyen ilk Honor akıllı telefonlarından biri olacak.

Honor 9X Pro HMS ile 24 Şubat'ta Tanıtılacak!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Honor 9X’in global versiyonu Çin versiyonundan farklı özelliklere sahip olduğundan, Honor 9X Pro global versiyonunun Çin versiyonundan da bazı farklılıkları varsa şaşırmayacağız.

Bununla birlikte, tasarımın Çin versiyonuna oldukça benzer olmasını bekliyoruz. Bu nedenle, motorize bir pop-up selfie kamera ve arkada dikey olarak hizalanmış üçlü kamera kurulumu görmeye devam edebiliriz.

Göz atın:   Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu