Tiktok Takipçi Satın Al

Honor 9X Lite Tanıtım Posteri Ortaya Çıktı!

Honor 9X Lite yakın zamanda duyurulması beklenen bütçe dostu akıllı telefon modelidir. Honor 9X serisinin “Lite” üyesi olarak duyurulacak olan yeni model hakkında bazı detaylar gelmeye başladı.

Honor nispeten popüler Honor 9X için bir Lite varyantı hazırlıyor gibi görünüyor. Ayrıca bu model tanıtım posteri sayesinde de doğrulanmış oldu.


Honor, merkezi Shenzen, Çin’de olan ve Huawei’ye ait olan bir Akıllı telefon üreticisi, Mobil internet sağlayıcı ve aksesuar üreticisidir. Firma ayrıca giyilebilir teknoloji ürünleri de üretiyor. Honor PUBG ve Fortnite gibi firmalarla anlaşarak bu oyunların oyuncularına hitap eden ürünler de üretiyor.

Şirketin geçmiş performansı göz önüne alındığında, Lite’ın adının kardeşine dayanacağına dair kesin olarak gerçekçi bir şekilde söyleyemeyiz. Gizemli cihaz, Honor V30 modeline oldukça benzeyen, arkasında daha geniş, dikdörtgen bir kamera modülü içeriyor.

Bu belki de iyi bir özgünlük işareti olarak kabul edilebilir. Görünüşe göre, Honor X9 Lite 48MP “çift kamera” ile geliyor. Sızıntılara göre ikili kamera, bu özel durumda, büyük olasılıkla ikincil bir derinlik sensörü içerir.

Orijinallik argümanına geri dönüp, aksi takdirde oldukça eksik bir sızıntıda muhtemelen en heyecan verici bilgi nedir? Yeni Honor cihazı, Google Play sertifikasına sahiptir. Honor 9X Lite – JSN-L21, JSN-L22 ve JSN-L23 için üç ayrı model numarasını listeleyen bu resmi Google sayfasında ortaya çıktı.

Honor 9X Lite Tanıtım Posteri Ortaya Çıktı!

Bu bilgiyi dikkate alarak, en iyi tahminimiz Honor‘un muhtemelen normal Honor 9X’te bulunan aynı HiSilicon Kirin 710F yonga setini kullanacaktır. Bu yaklaşım, görünüşe göre yeni Honor 9X Lite’ın ABD Huawei yasağı etrafında çalışmasına ve daha önceki bir Google Play Hizmetleri sertifika geçişinde veya en azından emsallerde geri dönmesine izin veriyor.

Honor 9X Lite Tanıtım Posteri Ortaya Çıktı!

Honor 9X Lite Tanıtım Posteri Ortaya Çıktı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu