Tiktok Takipçi Satın Al

Honor 20 ve 20 Pro İçin Magic UI 3.0 Genel Beta Kayıtlarını Başlattı!

Honor, Android 10 üzerine inşa edilmiş EMUI 10 ve Magic UI 3.0’ı duyurmuştu. Şimdi ise Magic UI 3.0 için beta programına kayıt olan kullanıcılarına güncellemeleri gönderecek.

Honor, geçen yılın kasım ayında, Huawei’nin telefonlarında da bulunan EMUI ile birlikte gelen Honor Magic 2 akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Ancak, piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, şirket Android Skin’i EMUI’den Magic UI 2.0’a kaydeden bir sistem güncellemesi yaptı.


Birkaç ay önce, şirket EMUI 10 ve Magic UI 3.0 duyurmuştu. Her ikisi de en son Android 10’un üzerine inşa edilmiştir. Huawei cihazları EMUI 10’un genel beta veya son yapısını almaya başlamış olsa da, Honor bugün Magic UI 3.0 için beta programını ve imzalayan kullanıcılar için güncelleme paketini başlattı. Bunun için kısa bir süre sonra beta güncellemesini dağıtmaya başlayacaktır.

Honor 20 ve 20 Pro İçin Magic UI 3.0 Genel Beta Kayıtlarını Başlattı!

Magic UI 3.0 başlangıçta, şirketlerin güncel amiral gemisi olan Honor 20 ve Honor 20 Pro için hazır olacak. En son güncellemeler ile Honor, birkaç yeni özellik eklediğini ve yalnızca gezinmesi kolay değil aynı zamanda göze daha hoş görünen UI’yi basitleştirdiğini iddia ediyor.

İşte Yeni Gelen Birkaç Özellik:

  • AI destekli Lockscreen optimizasyonu: Diğer Android OEM’lerine benzer şekilde, Honor ayrıca “Magzine” özelliğine de atıfta bulunulan lockscreen duvar kağıtlarını otomatik olarak değiştirme özelliğini de sunar. Bununla birlikte, AI kullanımını sağlayan Magic UI 3.0 ile bu duvar kağıtları, onları görsel olarak daha çekici hale getirmek için otomatik olarak geliştirilebilir.
  • Karanlık Mod: Endüstri trendine paralel düşen Magic UI 3.0, Karanlık Mod için sistem genelinde destek sunar. Açıkçası bu özellik, AMOLED veya OLED ekran durumunda pilin korunmasına yardımcı olacak. Ancak özellikle gece kullanımı veya düşük ışıklı ortamlarda gözlerinizi görmek için çok fazla yormanız gerekecek. Honor’a göre, en yeni ilgi çekici bir eklenti gibi görünen 3. parti uygulamalarda bile karanlık modu otomatik olarak ayarlayabiliyor.
  • Sorunsuz PC bağlantısı: Bugünlerde pek çok kullanıcı aynı anda bir akıllı telefon ve windows dizüstü bilgisayar kullanma eğilimindedir ve zaman zaman çeşitli uygulamalar kullanıcıyı şaşırtabilir. İkisi arasında kusursuz bir deneyim sağlamak için, Magic UI 3.0 uyumlu bir cihazın ekranını Windows bilgisayarlarına yansıtılabilir. Ayrıca, doğrudan bilgisayardaki yansıtılmış akıllı telefon ekranında basit sürükle ve bırak dosya paylaşımını da destekliyor. Bu nedenle, kullanıcılar basitleştirilmiş ve daha yumuşak bir iş akışı elde edebilirler.
  • Akıllı HIcar desteği: Android Auto ve Apple Car Play ile görüldüğü gibi, benzer işlevsellik elde etmek Huawei’nin görevi. Böylece, bir otomobil bilgi-eğlence sistemine bağlandığında, kullanıcılar Haritalar gibi uygulamaları veya video oynatıcı gibi eğlence uygulamalarını arabanın geniş ekranında gösterebilirler.
    Sonuçta, yeni Magic UI 3.0 değerli bir yükseltme gibi görünüyor. Son olarak, şirket henüz Honor 20 ve diğer akıllı telefonları için son sürümün çıkış tarihini vermedi.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu