Tiktok Takipçi Satın Al

Honor 10X Pro Tasarımı Ortaya Çıktı

Honor 9X serisinin piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse bir yıl geçti. Birkaç gün önce Honor, Çin’de 10 milyondan fazla cihaz sattığını açıkladı.

Honor henüz yeni model hakkında bir şey söylemese de, Honor 10X Pro ‘nun olduğu iddia edilen bir telefonun bir görüntüsü internet üzerinde ortaya çıktı.


Ortaya çıkan Honor 10X Pro, bir selfie kamera için sol üst köşede bir deliğe sahip ve oldukça ince bir alt çerçeveye sahip.

Arkada, telefonun üç arka kamera ve bir LED flaş içeren ince bir dikdörtgen kamera muhafazası bulunuyor. Sensörlerin yanında yazılan bir metin “64MP AI Üçlü Kamera” olarak bir metin yer alıyor.

Honor 10X Pro Tasarımı Ortaya Çıktı

Telefonun Kirin 820 işlemcisine sahip olduğu bildirildi, bu da halefi Kirin 810 ile güçlendirilmiş Honor 9X Pro’ya güçlendirecek. Kaynak ayrıca ekranın Çin’in BOE Screen tarafından sağlanan bir OLED paneli olduğunu ve telefonun 20W hızlı şarjı desteklediğinden bahsediyor. İkincisinin doğru olduğunu umuyoruz çünkü Honor 9X serisi hayal kırıklığı yaratan sadece 10W şarjı destekliyor.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, bu Honor 10X Pro’nun iddia edilen bir renderidir, bu yüzden bir tane tuzla alın. Honor 9X serisinin halefi zaten geliştirilmeli olsa da, henüz resmi bir rapor duymadık.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu