«
HMD Global ve Google Cloud Ortaklığa Gitti İnternet Haberleri Nokia Haberleri Teknoloji Haberleri

Nokia telefonlarının evi olan HMD Global, CGI ve Google Cloud ile telefonların veri toplama merkezlerini Finlandiya’ya taşımak için ortaklık yaptığını duyurdu.

Nokia telefonlarını kanatlarında konumlandıran HMD Global, CGI ve Google Cloud ile telefonların veri toplama merkezlerini Finlandiya’ya taşımak için ortaklık yaptığını duyurdu.

Taşıma, Nokia telefonlarına sunulan cihaz geliştirmelerinin hızını ve doğruluğunu artırarak Nokia telefonu kullanıcıları için daha iyi bir müşteri ve cihaz deneyimi sunacak.

HMD Global ve Google Cloud Ortaklığa Gitti İnternet Haberleri Nokia Haberleri Teknoloji Haberleri

HMD, veri geçişinin 2020 yılına kadar tamamlanacağını söyledi. Görünüşe göre, bu değişiklik daha hızlı ve daha doğru güncellemelerin yanı sıra bu verilerin daha iyi güvenliği için yapılıyor.

CGI, etkin biçimde oluşturulmuş mimariye sahip akıllı telefonlar ile arka uç veri toplama arasında birinci sınıf altyapıyı oluşturarak maliyet yapısını optimize ediyor. Ayrıca HMD Global, CGI’ın dahili analiz sistemi konusundaki uzmanlığından da yararlanıyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *