TeknoDiot
     
     
     

HMD Global ve Google Cloud Ortaklığa Gitti

HMD Global ve Google Cloud Ortaklığa Gitti

Nokia telefonlarının evi olan HMD Global, CGI ve Google Cloud ile telefonların veri toplama merkezlerini Finlandiya’ya taşımak için ortaklık yaptığını duyurdu.

Nokia telefonlarını kanatlarında konumlandıran HMD Global, CGI ve Google Cloud ile telefonların veri toplama merkezlerini Finlandiya’ya taşımak için ortaklık yaptığını duyurdu.

Taşıma, Nokia telefonlarına sunulan cihaz geliştirmelerinin hızını ve doğruluğunu artırarak Nokia telefonu kullanıcıları için daha iyi bir müşteri ve cihaz deneyimi sunacak.

HMD Global ve Google Cloud Ortaklığa Gitti

HMD, veri geçişinin 2020 yılına kadar tamamlanacağını söyledi. Görünüşe göre, bu değişiklik daha hızlı ve daha doğru güncellemelerin yanı sıra bu verilerin daha iyi güvenliği için yapılıyor.

CGI, etkin biçimde oluşturulmuş mimariye sahip akıllı telefonlar ile arka uç veri toplama arasında birinci sınıf altyapıyı oluşturarak maliyet yapısını optimize ediyor. Ayrıca HMD Global, CGI’ın dahili analiz sistemi konusundaki uzmanlığından da yararlanıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Toyota Geleceğin Şehirlerini Tasarladı

Buğra Noyan

Apple Intel’in Mobil Modem Bölümünü Satın Aldı!

Yusuf Karcılar

Meizu M5 Note ve Meizu M5s, Türkiye’de Resmi Olarak Satışta!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.