HMD Global ve Google Cloud Ortaklığa Gitti - TeknoDiot.com

HMD Global ve Google Cloud Ortaklığa Gitti

Abone Ol 

Nokia telefonlarının evi olan HMD Global, CGI ve Google Cloud ile telefonların veri toplama merkezlerini Finlandiya’ya taşımak için ortaklık yaptığını duyurdu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Nokia telefonlarını kanatlarında konumlandıran HMD Global, CGI ve Google Cloud ile telefonların veri toplama merkezlerini Finlandiya’ya taşımak için ortaklık yaptığını duyurdu.

Taşıma, Nokia telefonlarına sunulan cihaz geliştirmelerinin hızını ve doğruluğunu artırarak Nokia telefonu kullanıcıları için daha iyi bir müşteri ve cihaz deneyimi sunacak.

HMD Global ve Google Cloud Ortaklığa Gitti

HMD, veri geçişinin 2020 yılına kadar tamamlanacağını söyledi. Görünüşe göre, bu değişiklik daha hızlı ve daha doğru güncellemelerin yanı sıra bu verilerin daha iyi güvenliği için yapılıyor.

CGI, etkin biçimde oluşturulmuş mimariye sahip akıllı telefonlar ile arka uç veri toplama arasında birinci sınıf altyapıyı oluşturarak maliyet yapısını optimize ediyor. Ayrıca HMD Global, CGI’ın dahili analiz sistemi konusundaki uzmanlığından da yararlanıyor.

Göz atın:   Google Chrome 73 Yayınlandı (Karanlık Mod ve Dahası)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu