Tiktok Takipçi Satın Al

HMD Global ve Google Cloud Ortaklığa Gitti

Nokia telefonlarının evi olan HMD Global, CGI ve Google Cloud ile telefonların veri toplama merkezlerini Finlandiya’ya taşımak için ortaklık yaptığını duyurdu.

Nokia telefonlarını kanatlarında konumlandıran HMD Global, CGI ve Google Cloud ile telefonların veri toplama merkezlerini Finlandiya’ya taşımak için ortaklık yaptığını duyurdu.


Taşıma, Nokia telefonlarına sunulan cihaz geliştirmelerinin hızını ve doğruluğunu artırarak Nokia telefonu kullanıcıları için daha iyi bir müşteri ve cihaz deneyimi sunacak.

HMD Global ve Google Cloud Ortaklığa Gitti

HMD, veri geçişinin 2020 yılına kadar tamamlanacağını söyledi. Görünüşe göre, bu değişiklik daha hızlı ve daha doğru güncellemelerin yanı sıra bu verilerin daha iyi güvenliği için yapılıyor.

CGI, etkin biçimde oluşturulmuş mimariye sahip akıllı telefonlar ile arka uç veri toplama arasında birinci sınıf altyapıyı oluşturarak maliyet yapısını optimize ediyor. Ayrıca HMD Global, CGI’ın dahili analiz sistemi konusundaki uzmanlığından da yararlanıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu