Tiktok Takipçi Satın Al

Sonunda Hızlı ve Öfkeli 9 Çekimleri Başladı!

Beyaz perdenin en çok sevilen ve aksiyon dolu seri olan Hızlı ve Öfkeli’nin Serisi 9. Bölüm için çekimlere başlanıldı.

Serinin yıldızlarından Nathalie Emmanuel, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla çekimlerin başladığını duyurdu. “Bugün Hızlı ve Öfkeli 9 çekimlerinin ilk günü… Ekip yeniden bir arada”  dedi.

Emmanuel’in tweetinde kullandığı emojiler, serideki karakterler olan Dom (Vin Diesel), Letty (Micheller Rodriguez), Roman (Tyrese Gibson), Mia (Jordana Brewster), Tej (Ludacris) ve Emmanuel’in karakteri Ramsey’i temsil ediyor.


Sonunda Hızlı ve Öfkeli 9 Çekimleri Başladı!

Hızlı ve Öfkeli 9 çekimlerine başlandı

İlk olarak Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Drift filmini yöneten ve ardından Hızlı ve Öfkeli 4, 5 ve 6 filmlerinde de yönetmen koltuğuna oturan Justin Lin, bir kere daha koltuğa otururken senaryoyu da Daniel Casey (Kin) kaleme alıyor. Casey, serinin tecrübeli ismi Chris Morgan’ın yerine geldi. Morgan, bu serinin yan filmi olan Hobbs & Shaw’ın senaryosu üzerinde çalışılıyordu.

Hızlı ve Öfkeli 9‘ un kadrosunda ünlü sporcu John Cena’da yer alıyor. The Rock ve Jason Statham’dan oluşan boşluğu doldurmaya çalışacak.

Bu serinin yapımcısı Neal Moritz, daha önce Fast 9 ve 10’un serinin finali olacağını söylemişti. Bu filmlerden ilki, Mayıs 2020’de, ikincisi ise Nisan 2021’de vizyona girecek. Hızlı ve Öfkeli 9,  22 Mayıs 2020’de beyaz perde de sinemaseverlerle olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu