Sonunda Hızlı ve Öfkeli 9 Çekimleri Başladı! - TeknoDiot.com

Sonunda Hızlı ve Öfkeli 9 Çekimleri Başladı!

Abone Ol 

Beyaz perdenin en çok sevilen ve aksiyon dolu seri olan Hızlı ve Öfkeli’nin Serisi 9. Bölüm için çekimlere başlanıldı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Serinin yıldızlarından Nathalie Emmanuel, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla çekimlerin başladığını duyurdu. “Bugün Hızlı ve Öfkeli 9 çekimlerinin ilk günü… Ekip yeniden bir arada”  dedi.

Emmanuel’in tweetinde kullandığı emojiler, serideki karakterler olan Dom (Vin Diesel), Letty (Micheller Rodriguez), Roman (Tyrese Gibson), Mia (Jordana Brewster), Tej (Ludacris) ve Emmanuel’in karakteri Ramsey’i temsil ediyor.

Sonunda Hızlı ve Öfkeli 9 Çekimleri Başladı!

Hızlı ve Öfkeli 9 çekimlerine başlandı

İlk olarak Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Drift filmini yöneten ve ardından Hızlı ve Öfkeli 4, 5 ve 6 filmlerinde de yönetmen koltuğuna oturan Justin Lin, bir kere daha koltuğa otururken senaryoyu da Daniel Casey (Kin) kaleme alıyor. Casey, serinin tecrübeli ismi Chris Morgan’ın yerine geldi. Morgan, bu serinin yan filmi olan Hobbs & Shaw’ın senaryosu üzerinde çalışılıyordu.

Hızlı ve Öfkeli 9‘ un kadrosunda ünlü sporcu John Cena’da yer alıyor. The Rock ve Jason Statham’dan oluşan boşluğu doldurmaya çalışacak.

Bu serinin yapımcısı Neal Moritz, daha önce Fast 9 ve 10’un serinin finali olacağını söylemişti. Bu filmlerden ilki, Mayıs 2020’de, ikincisi ise Nisan 2021’de vizyona girecek. Hızlı ve Öfkeli 9,  22 Mayıs 2020’de beyaz perde de sinemaseverlerle olacak.

Göz atın:   Bu Hafta Vizyona Giren Filmler #5

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu