Tiktok Takipçi Satın Al

Deadpool & Wolverine’in Yeni Fragmanı Yayınlandı

Marvel’in yeni Deadpool & Wolverine fragmanı yayınlandı ve beklenildiği gibi küfür ve kavga dolu sahnelerle dolu. Fragmanda, Hugh Jackman’ın ikonik Wolverine karakterine hayranların çok sevdiği sarı ve mavi kostümüyle geri döndüğünü görüyoruz.

Bu kostüm, X-Men çizgi romanlarındaki tasarımıyla ünlüdür. Ryan Reynolds’ın canlandırdığı Deadpool’un, başarısızlığa uğramış bir Wolverine’den yardım istediği sahnelerle dolu bir kurulum var. Görünüşe göre bu evrende Wolverine, büyük bir felaket yaşamış ve Deadpool’un görevine atılmadan önce biraz teşvik ihtiyacı hissediyor.


Fragman boyunca Deadpool ve Wolverine’in önce birbirleriyle dövüştüklerini, sonra ortak düşmanlarıyla mücadele ettiklerini görüyoruz. Bu düşmanlar arasında X-Men’in lideri Charles Xavier’in, yani Profesör X’in kötü ikizi Cassandra Nova da bulunuyor. Cassandra Nova’nın neden baş düşman olduğu tam olarak belirsiz olsa da, fragmanda Ant-Man’in kaskının kötülerin üssüne giriş olarak kullanıldığı ilginç bir sahne yer alıyor.

26 Temmuz 2024’te vizyona girecek olan Deadpool & Wolverine için yayınlanan bu yeni fragman, bu yılki Super Bowl sırasında yayınlanan ve ilk 24 saat içinde tüm zamanların en çok izlenen fragmanı olan ilk fragmanı takip ediyor.

Deadpool & Wolverine Fragman

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu