Tiktok Takipçi Satın Al

HBO, The Last of Us Dizisi İçin Kolları Sıvadı!

HBO, The Last of Us dizisi hazırlıyor ve oyunun yazarı Neil Druckmann ile bu yola çıkıyor.,

HBO, The Last of Us‘u bir TV dizisine uyarlamak için çalışıyor. Dizinin aslında iyi olduğundan emin olmak için The Last of Us’un yazarı ve yönetmeni Neil Druckmann ile bu yola çıkıyor. Hollywood Reporter’ın haberine göre, PlayStation stüdyosu Naughty Dog’un kıyamet sonrası hayatta kalma serisi The Last of Us’un televizyon uyarlaması HBO çalışıyor.


Sony Pictures Television, PlayStation Productions stüdyosu (aynı zamanda uzun soluklu Uncharted film uyarlaması üzerinde de çalışmaktadır) aracılığıyla HBO’nun yanı sıra dizi birlikte üretecek ve stüdyodan ilk TV dizisi olacak.

“Çernobil” yaratıcısı Craig Mazin , oyunun yazarı ve yaratıcı direktörü Neil Druckmann ile birlikte potansiyel dizileri yazmak ve yürütmek için anlaştı.

The Last of Us Dizisi Geliyor!

HBO, The Last of Us Dizisi İçin Kolları Sıvadı!

Carolyn Strauss aynı zamanda oyun geliştirme stüdyosu Naughty Dog’un başkanı Evan Wells ile birlikte yapımcılık yapacak. Proje, Sony Pictures Television ile ve PlayStation Productions ile birlikte ortak yapımdır. Proje, PlayStation Productions’ın ilk televizyon dizisidir.

HBO dizisi Mayıs ayında nedeniyle dışarı yaklaşan oyun devamı, “The Last of Us: Part II,” dayalı ek içerik imkanı ile Druckmann tarafından yazılmıştır orijinal oyunun, olayları kapsayacak. HBO programlama başkanı Casey Bloys, “Bu, Craig, Neil, Carolyn ve Sony, Naughty Dog ve PlayStation’daki ekiplerle bu beğeni toplayan oyunun sanal dünyasını hayata geçirmek için inanılmaz heyecan verici bir fırsat” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu