Efsane Şimdi Sanal Gerçeklik Sunuyor: Half Life: Alyx Steam’de

Valve’nin efsane oyunlardan olan Half Life serisinin yeni üyesi Half Life: Alyx oyunu Steam’de şimdi yayında.

Half-Life Alyx oyunu Half-Life ve Half-Life 2 olayları arasında yer alan kombine olarak bilinen kısır bir uzaylı ırkına karşı Alyx Valce ve babası Eli’nin imkânsız bir dövüş hikayesinden oluşuyor.

Half-Life: Alyx’den ilk defa Kasım 2019’da haberimiz olmuştu ve hızlıca Dünya çapında satışa çıkan Valve Index PC VR setinin satışlarında yükselme oldu. Tabi ki oyun diğer uygun fiyatlı VR kulaklıklarını da desteklemektedir.

Efsane Şimdi Sanal Gerçeklik Sunuyor: Half Life: Alyx Steam'de

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili içerik” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”list” align=”none” withids=”73555″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Half Life: Alyx Steam’de

Valve Index kulaklığı takmayı başardıysanız Half-Life: Alyx’i ücretsiz olarak alacaksınız. Kulaklığı satın alan kişiler için ön sipariş bonusları arasında HTC Vive, Oculus Rift ve Windows Mixed Reality kulaklıklarıyla da çalışacak olan oyundan ilham alan Steam VR Ev ortamları bulunuyor.

Half-Life: Alyx, Valve tarafından geliştirilen ve yayınlanan yaklaşan bir sanal gerçeklik oyunudur. Half-Life 2: Episode Two ‘den beri Half-Life serisindeki ilk oyundur ve Half-Life 2’den önce geçmektedir. Oyuncular, Alyx Vance’i o ve babası Eli Combine’lar ile savaşırken kontrol eder.

Half-Life: Alyx, Valve tarafından geliştirilen ve yayınlanan yaklaşan bir sanal gerçeklik oyunudur. Half-Life 2: Episode Two ‘den beri Half-Life serisindeki ilk oyundur ve Half-Life 2’den önce geçmektedir. Oyuncular, Alyx Vance’i o ve babası Eli Combine’lar ile savaşırken kontrol eder.

Efsane Şimdi Sanal Gerçeklik Sunuyor: Half Life: Alyx Steam'de

Efsane Şimdi Sanal Gerçeklik Sunuyor: Half Life: Alyx Steam'de

İLGİLİ İÇERİK:  WRC 8 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu