TeknoDiot
   
   

Valorant Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

TeknoDiot Valorant Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Valorant sistem gereksinimleri neler? Riot Games, CS:GO’ya rakip olan oyunu Valorant’ı resmi olarak duyurdu.

Dijital oyun ekosisteminin en büyük temsilcilerinden Riot Games, Bugüne dek “Project A” kod adıyla bilinen, PC için geliştirdiği taktiksel nişancılık oyunu Valorant’ı duyurdu. Rekabetçi, 5’e 5, Karakter Tabanlı Birinci Şahıs bilgisayar oyunu olan Valorant, 2020 yazında dünya çapında pek çok ülkede ücretsiz olarak oynanabilecek.

Riot Games bugün, 2020 yazında çıkacak olan ve heyecanla beklenen taktiksel nişancılık oyunu Valorant’ı duyurdu. Bugüne dek “Project A” kod adıyla bilinen ve oynaması ücretsiz olan Valorant keskin becerinin, büyük risklerin, rekabetçi oynanışın ve bireysel başarı anlarının öne çıktığı yaratıcı oyun tarzlarını ödüllendiriyor. Valorant’ta beşer oyuncudan oluşan iki takım, saldıranların savunuculara karşı olduğu 24 turda mücadele ederek tur tabanlı silahlı çatışmaları kazanmaya çalışıyor.

TeknoDiot Valorant Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Riot Games’in yapımcılarından Anna Donlon, Valorant’ın birinci şahıs nişancı oyununlarında gördüğümüz temel özellikleri koruyacağını ancak oyunculara daha fazla yaratıcılığa izin veren bir taktik ateş etme deneyimi sunacağını söylüyor. Oyunda strateji oluşturmanın çok önemli olacağına vurgu yapan Donlon, 24 maç sonunda en başarılı olan takımın oyunu kazanacağını belirtiyor.

Valorant sistem gereksinimleri

Önerilen sistem gereksinimleri – 60FPS

  • İşlemci: Intel i3-4150
  • Ekran kartı: Geforce GT730

Maksimum sistem gereksinimleri – 144FPS

  • İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2GHz
  • Ekran kartı: GTX 1050 Ti

Minimum sistem gereksinimleri – 30 FPS

  • İşlemci: Intel i3-370M
  • Ekran kartı: Intel HD 3000

PC donanım önerileri:

  • Windows 7/8/10 64 bit
  • 4GB RAM
  • 1GB VRAM

Riot Games, CS:GO’ya Rakip Olacak “Valorant” FPS Oyununu Duyurdu!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


CS:GO’da Kullanabileceğiniz Nickler

Buğra Noyan

Red Dead Redemption PC Modu için Kollar Sıvandı

Buğra Noyan

A Way Out’un Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan