TeknoDiot
     
     
     

Hakan: Muhafız 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Hakan: Muhafız 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en popüler dijital film ve dizi platformu olan Netflix’in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız yani The Protector’ın 2.sezon ilk resmi fragmanı yayınlandı.

The Protector olarak isimlendirilen dizi Netflix Türkiye’nin YouTube kanalında Hakan: Muhafız ismi ile ilk tanıtım fragmanı yayınlanmış oldu. Netflix’in ilk Türk dizisi ‘Hakan: Muhafız’ın (The Protector) başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü var. Netflix Türkiye “Hakan: Muhafız Yeni Bölümleriyle Çok Yakında Netflix’te!” diyerek 2.sezonu işaret eden ilk fragmanı yayınladı.

Hakan Muhafız (The Protector ) ilk sezonu Kasım ayında Netflix’de yayınlanmıştı. Hakan Muhafız’ın 2.sezon tarihi geçen ay içerisinde sizlerle bir haber üzerinden aktarmıştık.

[sp-related style=”light” id=”39646″]

Hakan: Muhafız 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Hakan Muhafız (The Protector) Dizisinin Konusu:

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Hakan: Muhafız 2. Sezonda ölümsüzler diriliyor!

Geçtiğimiz sezonun sonunda “ölümsüzler” olarak isimlendirilen yedi kişinin dirildiği sahne ile bölüm son buldu. Dizinin ikinci sezonunda yeniden dirilen Ölümsüzler’e karşı zorlu bir mücadeleye girişen Hakan ve Sadık olanlar Ölümsüzler’in şehri ve tüm insanlığı yok etme planlarına engel olmaya çalışacak.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Dizi Severlere TeknoDiot’dan Dizi Önerileri #3

Uğur Aydemir

Turkcell TV+’tan Yaza Özel Kampanya

Uğur Aydemir

Ocak Ayında Netflix Türkiye’de Neler Var?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.