Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix Otomatik Oynatma Nasıl Kapatılır?

Netflix otomatik oynatma kapatma işlemi nasıl yapılır? Nasıl kapatılacağını siz değerli takipçilerimize detaylı olarak anlatıyoruz.


Netflix dünyanın en büyük dizi ve film platformu olarak bilinmektedir. Ücretli bir şekilde kullanıcıların dizilere ya da yeni çıkan filmlere hızlı bir erişim sağlamasına imkan tanımaktadır. Birçok kullanıcı maalesef bu otomatik oynatma durumdan muzdarip. Ondan dolayı sizlere Netflix otomatik oynatma kapatma işlemini anlatıyoruz.

Netflix üzerinden kullanıcılar her kategoride dizi ve filmlere ulaşabilmektedir. Aynı zamanda benzersiz belgeselleri de izleyiciye sunan Netflix birçok farklı avantajı da beraberinde getirmektedir. Bunlardan en önemlisi ise mobil uygulama ve indirme özelliğidir.

Alınan abonelik ile mobil uygulama üzerinden giril yapıldığı zaman izlenmek istenen dizi, film ya da belgesel doğrudan indirilebilir ve internetin olmadığı noktalarda izlenebilir. Sıradan zamanlarda karşılaşılan en büyük sorun ise Netflix’in otomatik oynatma özelliğidir. Bu özellik birden başlayan bir sonraki bölüm sebebi ile birçok kullanıcıyı rahatsız etmektedir. Netflix otomatik oynatma nasıl kapatılır?

Netflix Otomatik Oynatma Nasıl Kapatılır?

Netflix Otomatik Oynatma Nasıl Kapatılır?

  1. Öncelikle Netflix Hesap sayfanıza girin.
  2. Yönetmek istediğiniz profilin Profil ve Ebeveyn Kontrolleri ayarlarını açın.
  3. Yürütme ayarlarını değiştirin.
  4. Dizi izlerken sonraki bölümü tüm cihazlarda otomatik olarak oynat seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyin veya kutunun işaretini kaldırın.
  5. Kaydet öğesini seçin.

Otomatik oynatmanın kapatılması son derece basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Öncelikli olarak herhangi bir web tarayıcısından Netfilx sayfasına ulaşılmalıdır. Arıdan hesaba doğru bir şekilde bu noktada yönetilmek istenen profil belirlenmelidir.

Profil belirlendikten sonra ebeveyn kontrolleri ayarları açılır. Bu noktada yürütme ayarları değiştirin seçeneği ile ilerlenir. Dizi izlerken sonraki bölümü tüm cihazlarda otomatik olarak oynat seçeneğinin yanındaki kutu işaretli ise buradan bu işaret kaldırılır. Kayıt et öğesi seçilir ve işlem tamamlanır. Bu sayede Netflix üzerinden dizi izlenirken bir sonraki bölüm otomatik bir şekilde başlatılmayacaktır.

Netflix Nedir?

Netflix, 190’dan fazla ülkede 193 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.Netflix Otomatik Oynatma Nasıl Kapatılır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu