Tiktok Takipçi Satın Al

Günlük En Az 2.500 TL Ödül Veren Hadi’nin Yeni Rakibi: ELEQ

Geçtiğimiz aylarda Turkcell operatörünün mobil canlı para ödüllü bilgi yarışmasına Türk Telekom’dan atak geldi.

Türk Telekom tarafından geliştirilen gerçek para ödüllü mobil canlı bilgi yarışması eleq, IOS ve Android işletim sistemi kullanan tüm mobil platformlar üzerinden operatör bağımsız olarak yayına başladı. Uygulamayı indirip mobil cihazları üzerinden yayın saatlerinde uygulamaya giren tüm katılımcılar canlı olarak yarışmaya hak kazanıyor. Günün ödülü, sorulan 10 soruyu da doğru yanıtlayan yarışmacılar arasında eşit miktarda paylaştırılıyor. Gün sonunda kimse 10 soruyu da bilemezse para bir sonraki güne devrediyor ve ödül katlanıyor. Hesabınızda biriken para 50 TL olduğunda Türk Telekom sizinle iletişime geçerek ödülü size ulaştırıyor.


Günlük En Az 2.500 TL Ödül Veren Hadi'nin Yeni Rakibi: ELEQ

Türk Telekom Dijital Servisler Başkanı Ramazan Demir, uygulama üzerinde çaba sarf ettiğini ve yaklaşık 1 yılı aşkın sürede tamamladığını geçtiğimiz Eylül ayında kullanıcılarla buluştuğunu söyleyerek, şu sözleri de ekledi;

“Mobil canlı bilgi yarışmaları yeni bir kategori. Biz de tüm dünyada yeni oluşan bu kategoride yerimizi alarak farkımızı ortaya koymak istedik Eleq’i, Türk Telekom ve iştirakimiz Argela’da çalışan gençlerimizle, yani tamamen kendi iç kaynaklarımızı kullanarak start-up mantığı ile hareket ederek geliştirdik. eleq ile başta öğrenciler olmak üzere tüm mobil kullanıcılara ulaşmayı hedefliyoruz”.

Eğer ki siz de ”bilgim eleq’ten geçsin” sloganı ile yarışmak isterseniz diyorsanız aşağıdaki linklerden akıllı telefonlarınıza kolayca indirebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu