Tiktok Takipçi Satın Al

Hadi, Yılbaşı Gecesi Tam 500 Bin TL Ödül Dağıtacak!

Türkiye’yi soluksuz bırakan ilk mobil canlı bilgi yarışması Hadi, yılbaşı gecesi heyecanını kat kat artıracak rekor ödüllere imza atacak.

Türkiye’nin en geniş katılımlı yarışması Hadi’de, 2020’ye özel 500 Bin TL para ödülü verilecek. Ayrıca 50 bin Hadi kullanıcısına 2 ay boyunca beIN CONNECT üyeliği hediye edilecek. Türkiye’nin yerli iletişim platformu BiP’in Hadi kanalından 31 Aralık’ta herkese verilecek joker ve ipucuyla da kazanma şansını katlamak mümkün.


Mobil dünyanın en canlı, en heyecanlı ve en büyük para ödüllü bilgi yarışması Hadi, yılbaşı gecesine müthiş ödüllerle damga vurmaya hazırlanıyor. 31 Aralık 2019 tarihinde Hadi’de, 2020’ye özel 500 Bin TL rekor para ödülü kazanan yarışmacılar arasında paylaştırılacak. Katılımın 1 milyona ulaşması beklenen yılbaşına özel Hadi’de, büyük ödül geliyor!

Hadi, Yılbaşı Gecesi Tam 500 Bin TL Ödül Dağıtacak!

Yılbaşında Hadi 500 bin TL ödül dağıtacak!

9 milyonu aşkın üyeye sahip olan ve bugüne kadar milyonlarca TL dağıtan bir bilgi yarışması olan Hadi, 31 Aralık akşamı saat 20.30’da düzenleyeceği interaktif “Hadi Kontrol Sende” mobil bilgi yarışması ise 500 bin TL ödül dağıtacak.

Geçtiğimiz dönemlerde interaktif dizi ve oyun konseptleri karşımıza çıkmıştı. İzleyiciyi veya oyuncuyu yapıma dahil ederek daha keyifli bir deneyim sunan interaktif konseptli yapımlar her geçen gün daha da popüler hale geliyor.  Gelecekte daha çok karşımıza çıkması beklenen interaktif konseptinin mobil bilgi yarışması ile karşımıza çıkması ise gelecek adına ne kadar önemli bir konsept olduğunu gözler önüne seriyor. Üstelik 31 Aralık’a özel olarak ipucu da sadece BiP Hadi kanalında olacak. Hadi’ciler, yılbaşında hem doyasıya eğlenecek hem de rekor para ve internet ödülü kazanacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu