Tiktok Takipçi Satın Al

[Hades ROM] Eski Telefona Android 10 OneUI 2.5 Yüklemek – Samsung Galaxy S8/S8+/Note 8

Galaxy S8, S8 Plus gibi geçmişin en popüler amiral gemileri Android 9 ile son güncellemelerini almıştı. Ancak XDA geliştiricilerinden corsicanu tarafından ortaya çıkan Android 10 tabanlı OneUI 2.5 Hades ROM‘u kurduk.

Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Note 8 modelleri için Android 10 tabanlı Hades ROM v3 sürümünün kurulum videosunu yayınladık. XDA forumunda corsicanu tarafından geliştirilen Hades ROM v3 sürümünü yayınladı.


Bizde elimizdeki 5 yıllık güncelleme almayan Galaxy S8 Plus için Android 10 tabanlı OneUI 2.5 custom ROM’u cihazımıza videolu olarak kurduk. Cihaz Mart 2017’de piyasaya sürüldü. Cihaz kutudan Android 7.0 Nougat ile çıkmıştı. Android 9 ile birlikte güncelleme desteği sona ermişti. Ancak stock ROM isteyen ve seven kullanıcıların hoşuna gidebileceği Android 10 tabanlı OneUI hadesROM ’un keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca tüm Samsung servislerini sorunsuz olarak bu custom ROM ile kullanabileceksiniz.

Hades ROM sürümünü Galaxy S8 Plus modelinde kullanıyorum, özellikle yeni bir sürüm olduğu için stabilize sorunu yaşadığım zamanlar oldu. Tüm bağlantılara ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Geliştirici tarafından açılan LineageOS 19 XDA Forum konusuna ise buradan erişebilirsiniz. Yine aynı şekilde takıldığınız sorular olursa birçok kullanıcının bulunduğu destek Telegram gurubuna girebilirsiniz. O zaman şimdi gelin Hades ROM kurulum videosuna geçelim.

HadesROM v3 sürümü (Galaxy S8, S8 Plus ve Note 8) için buradan indirebilirsiniz. (XDA)
Magisk v23 Flash sürümü için tıklayın. (Drive)

HadesROM v3 Kurulum Videosu

UYARI: TeknoDiot, kurulum sırasında veya sonrasında cihazınızda oluşan herhangi bir hata/hasar verisinden sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen kullanıcınındır. Custom ROM’u yüklemek, telefonunuzdaki tüm verileri siler. Tüm önemli verileri kopyaladığınızdan emin olun. Telefonunuzda değişiklik yapan tek kişi sizsiniz; yaptığınız hatalardan ne geliştirici ne de teknodiot.com sorumlu tutulamaz.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
2
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu