«
H1Z1 PlayStation 4 Oyuncu Sayısı Ne Kadar? Oyun Haberleri PlayStation Haberleri

Battle Royale oyun türünün ilklerinden biri olan H1Z1 oyunu PUBG ve Fortnite gibi rakipileri arasında unuttuldu gibi dursa da en büyük oyun konsollarından biri olan PlayStation 4’te milyonlara ulaşan bir oyuncusu mevcut.

Battle Royale oyun türünde daha gerçekçi bir oyun deneyimi isteyenlerin tercihi olan H1Z1 rekabet içerisindeki PUBG ve Fortnite oyunlarının arasında varlığını sürdürmeye ve ilerlemeye devam ediyor. Özellikle Xbox One platformunda rekabetin içerisinde olan oyun PlayStation 4 platformunda diğerlerinden hızlı şekilde büyümesini sürdürüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”17287″]

H1Z1 PlayStation 4 Oyuncu Sayısı Ne Kadar? Oyun Haberleri PlayStation Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”16686″]

H1Z1 resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada oyunun açık betasının ulaşılabilir olduğuna dair bir bilgi verilerek toplamda 7 milyon oyuncunun oyunu indirdiği ya da oyuna katıldığına ilişkin bir veriye yer verildi. Oyun hakkında en merak edilen konuların başında gelen oyunun PC platformları ile çapraz platform özelliğine sahip olup olmayacağı ise henüz kesinlik kazanmadı.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *