TeknoDiot
     
     
     

H1Z1 PlayStation 4 Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

H1Z1 PlayStation 4 Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

Battle Royale oyun türünün ilklerinden biri olan H1Z1 oyunu PUBG ve Fortnite gibi rakipileri arasında unuttuldu gibi dursa da en büyük oyun konsollarından biri olan PlayStation 4’te milyonlara ulaşan bir oyuncusu mevcut.

Battle Royale oyun türünde daha gerçekçi bir oyun deneyimi isteyenlerin tercihi olan H1Z1 rekabet içerisindeki PUBG ve Fortnite oyunlarının arasında varlığını sürdürmeye ve ilerlemeye devam ediyor. Özellikle Xbox One platformunda rekabetin içerisinde olan oyun PlayStation 4 platformunda diğerlerinden hızlı şekilde büyümesini sürdürüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”17287″]

H1Z1 PlayStation 4 Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

[ilgiliicerik icerik_id=”16686″]

H1Z1 resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada oyunun açık betasının ulaşılabilir olduğuna dair bir bilgi verilerek toplamda 7 milyon oyuncunun oyunu indirdiği ya da oyuna katıldığına ilişkin bir veriye yer verildi. Oyun hakkında en merak edilen konuların başında gelen oyunun PC platformları ile çapraz platform özelliğine sahip olup olmayacağı ise henüz kesinlik kazanmadı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bu Ay Çıkacak Oyunlar (Nisan 2019)

Buğra Noyan

GTA 5, Rekora Doymuyor

Buğra Noyan

Legacy of Discord – Assassin’s Creed Güncelleme

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.