Tiktok Takipçi Satın Al

H1Z1 PlayStation 4 Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

Battle Royale oyun türünün ilklerinden biri olan H1Z1 oyunu PUBG ve Fortnite gibi rakipileri arasında unuttuldu gibi dursa da en büyük oyun konsollarından biri olan PlayStation 4’te milyonlara ulaşan bir oyuncusu mevcut.

Battle Royale oyun türünde daha gerçekçi bir oyun deneyimi isteyenlerin tercihi olan H1Z1 rekabet içerisindeki PUBG ve Fortnite oyunlarının arasında varlığını sürdürmeye ve ilerlemeye devam ediyor. Özellikle Xbox One platformunda rekabetin içerisinde olan oyun PlayStation 4 platformunda diğerlerinden hızlı şekilde büyümesini sürdürüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”17287″]

H1Z1 PlayStation 4 Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

[ilgiliicerik icerik_id=”16686″]

H1Z1 resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada oyunun açık betasının ulaşılabilir olduğuna dair bir bilgi verilerek toplamda 7 milyon oyuncunun oyunu indirdiği ya da oyuna katıldığına ilişkin bir veriye yer verildi. Oyun hakkında en merak edilen konuların başında gelen oyunun PC platformları ile çapraz platform özelliğine sahip olup olmayacağı ise henüz kesinlik kazanmadı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu