Tiktok Takipçi Satın Al

Oyuncuların Beklediği Fragman Geldi: GTA 6’nın İlk Fragmanı Yayınlandı

Grand Theft Auto VI'nın fragmanı sosyal medyada sızdıktan kısa bir süre sonra Rockstar Games yayın tarihini erkene alarak ardından resmi olarak yayınladı. Aşağıdan izleyebileceğiniz fragman, oyunun 2025 yılında geleceğini açıklarken belirli bir yayın tarihi açıklanmadı. İşte karşınızda GTA 6 fragmanı:

GTA 6 fragmanı, seride bir ilk olan oyunun kadın baş karakterine bir bakış sunuyor. İsminin Lucia olduğu ve hikayenin hapishanedeki başlangıcından bahsediliyor. Fragmanda, seriyi takip edenler için sürpriz olmasa da heyecan verici bir şekilde, oyunun Vice City’de geçeceği de doğrulanıyor.

Suçun birçok hızlı sahnesinin yanı sıra TikTok’lar ve canlı yayınlar da gözler önüne seriliyor, bunlar sosyal medyanın bu oyunun önemli bir parçası olacağını düşündürüyor. Bütün sahneler Tom Petty’nin “Love Is a Long Road” şarkısı eşliğinde oynanırken, araba ile ilgili suçları görüyoruz. Evet, Florida ortamına uygun olarak, yerlerde olmaması gereken yerlerde timsahlar da bulunuyor.


Miami’ye dayanan GTA’nın klasik mekanlarından olan Vice City’de Bonnie ve Clyde tarzı bir hikayeyi işaret ediyor. Fragman, soygunları, Everglades benzeri bataklıklarda ve TikTok gibi gerçek dünya platformlarını yansıtan oyun içi sosyal medya partilerini işaret ediyor.

GTA 6‘nın fragmanındaki en çarpıcı özelliklerden biri kesinlikle grafik kalitesi. Rockstar’ın geliştirdiği özel oyun motoru RAGE, muhtemelen yeni nesil oyunların en üst düzey grafiklerini sunacak. Fragman ayrıca, daha önce sızan bilgileri doğruluyor. Grand Theft Auto 6, Vice City’de geçecek ve oyun serisinin ilk kadın karakteri olan Lucia’ya yer verecek. Ayrıca, Jason adlı henüz ismi açıklanmayan bir erkek karakterin de oyunda yer alacağı belirtiliyor.

GTA 6 fragmanı

Fragman, Lucia’yı ve bir erkek karakteri daha fazla göstererek sona eriyor, bu karakterlerin sevgili ve suç ortağı oldukları anlaşılıyor. Lucia bir noktada “Bunu sadece birlikte çalışarak ve bir ekip olaralk atlatabiliriz,” diyor.

GTA 6 çıkış tarihi

Oyuncuların Beklediği Fragman Geldi: GTA 6’nın İlk Fragmanı Yayınlandı

Rockstar Games, oyunun çıkış tarihini 2025 olarak açıkladı. Ancak fragman, hangi platformlarda oynanabileceği konusunda bir bilgi vermedi. Bu konuda bilgilendirme yapmak adına, oyunun dağıtımcısı Take-Two tarafından açıklama yapıldı. Buna göre, GTA 6 yalnızca Xbox Series S | X ve Playstation 5 platformlarına özel olarak çıkacak. Ancak PC versiyonu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

PC Gamer’ın global baş editörü Evan Lahti’nin belirttiğine göre, Rockstar’ın gönderdiği “GTA VI Basın Bülteni”nde 2025 tarihi yalnızca Xbox ve PlayStation için geçiyor. Buna bağlı olarak GTA VI, PC için muhtemelen 2025’te çıkmayacak.

Grand Theft Auto serisi dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi olan ve büyük ilgi gören bir oyun serisidir. Serinin yeni oyunu olan GTA 6 ise büyük bir heyecanla beklenmekteydi. Resmi duyurunun yapılması ve fragmanın yayınlanmasıyla birlikte beklentiler daha da arttı. Oyun severler, 2025 yılına kadar sabırsızlıkla GTA 6’nın çıkmasını bekleyecekler. GTA 6’nın grafik kalitesi ve yeni hikaye öğeleriyle serinin hayranlarını memnun etmesi ve büyük bir başarı kazanması beklenmektedir. Ancak, oyunda yer alacak yeni özellikler ve oynanış mekanikleri hakkında henüz detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu