bayigram.com

The Last of Us Part II Remastered Duyuruldu!

Naughty Dog, The Last of Us Part II'nin PS5 için Remastered versiyonunu duyurduğunu resmi olarak açıkladı.

The Last of Us Part II Remastered, PlayStation 5 için resmi olarak açıklandı. Oyun, 19 Ocak’ta piyasaya sürülecek ve mevcut PS4 sahipleri, dijital versiyonuna 10 ABD Doları karşılığında yükseltme yapabilecekler. Oyun, bir dizi geliştirme ve oynanış iyileştirmesi de içerecek.

Yeni bir roguellite survival modu olan No Return ile birlikte gelir. Bu modda, oyuncular farklı düşmanlar ve konumlarla rastgele karşılaşmalarla kendi yolunu seçebilir. Oyuncular, patronlara ulaşmak için savaşmalı ve hayatta kalmalıdır. No Return’de kullanılabilir karakterlerin kilidini açmak mümkün olacak. Ayrıca, Ellie ve Abby için yeni karakter ve silah derileri de olacak.


Oyunun grafiksel geliştirmeleri, 4K Fidelity Modunda çıkış yapacak ve daha hızlı yükleme süreleri sunacak. Oyun aynı zamanda Dualsense entegrasyonunu da destekleyecek. Remaster versiyonunda PC sürümüne dair bir bilgi bulunmuyor. Oyunun fragmanını izleyebilirsiniz.

The Last of Us 2 Remastered Trailer

Oyun, gün içinde yapılan sızıntılarda belirtildiği gibi 19 Ocak 2024’te piyasaya çıkacak. Yapılan duyuruya göre en büyük yeni eklenen özellik, “No Return” adlı bir “roguelike survival mode”.

Bu mod, oyunu rastgele karşılaşmalarda deneyimleyerek oyuncuların yeteneklerini kanıtlamalarına olanak tanıyor. Oyuncular, yeni karakterler olarak oynayabilecek ve çeşitli gizli ve savaş karşılaşmalarında, farklı düşmanlara karşı mücadele edebilecek. Bu karşılaşmalarda beklenmedik faktörler ekleyen benzersiz değişikliklerle karşılaşacaklar.

The Last of Us Part II‘ye sahip olan oyuncular 10 Dolar karşılığında PlayStation 5 için çıkış yapacak The Last of Us Part II Remastered sürümüne yükseltebilecekler.

Teknik geliştirmeler açısından, oyun, gerçek 4K çözünürlük sunuyor. Eğer performans modunda oynuyorsanız, 1440p çözünürlük 4K’ya yükseltilecek. VRR (değişken yenileme hızı) desteği sunan bir televizyon kullanıyorsanız, kare hızını kilitleme seçeneği bulunacak. Ayrıca, yükleme sürelerinin iyileştirilmesi ve haptic feedback ve adaptif tetik gibi DualSense özelliklerini de bekleyebilirsiniz.

Yeni roguelike modun yanı sıra, kilidini açılabilir enstrümanlarla birlikte yeni bir gitar serbest çalma modu, orijinal oyundan çıkarılan bazı tamamlanmamış seviyeleri deneyimleme yeteneği, bu seviyelerin geliştirici yorumları ve ana kampanyanın kesilmiş sahneleri ve bir hızlı koşu modu bulunuyor. Eğer zaten PS4’te The Last of Us Part II’ye sahipseniz, 10 dolar karşılığında Remastered’ın dijital sürümüne yükseltebilirsiniz.

The Last of Us Part 2 Remastered Ne Zaman Çıkacak?

The Last of Us Part II önce PS4 için 2020’de piyasaya sürüldü ve 2021’de bir PS5 optimizasyon yaması aldı. The Last of Us Part II Remastered, 19 Ocak 2024’te piyasaya sürülecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu