Tiktok Takipçi Satın Al

Google Stadia Oyun Platformu 19 Kasım’da Başlıyor!

Bu yılın başlarında Google, TV’de, dizüstü bilgisayarda, tablette veya cep telefonunda oyun oynamanıza izin veren yeni bulut oyun platformunun ‘Stadia’sını duyurdu.

Son zamanlarda fiyatların açıklanmasından sonra, Google Stadia oyun platformunun 19 Kasım 2019’da piyasaya sürülecek siparişlerin yakında gönderileceğini açıkladı.


Sunucular, 19 Kasım Türkiye saati ile 21.00 arası 21.30 itibaren halka açılacak. ABD, Norveç, Kanada, İrlanda, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Belçika, Danimarka, İsveç, Finlandiya gibi ülkelerde kullanıma sunulacak.

Google Stadia Oyun Platformu 19 Kasım'da Başlıyor!

129,99 $ tutarındaki Stadia Founder’s Edition veya Premiere Edition ürününü sipariş eden kullanıcılar için güzel haberler var. 3 aylık Stadia Pro, Destiny 2: Koleksiyon, Chromecast Ultra, sınırlı sayıda Night Blue Stadia Controller gelecek. Yanınıza bir arkadaşınızı dahil etmek ve özel Stadia Adınızı ücretsiz olarak oluşturmak için üç aylık Buddy Pass hizmeti sunacak.

Stadia’ya gelen bazı oyunlar arasında Red Dead Redemption 2, Mortal Kombat 11, Kine ve dahası bulunabilir. Stadia Kurucunun Yayınları ve Stadia Premiere Yayınları, ön siparişlerin alındığı sırayla göndermeye başlayacak ve paket gönderildiğinde kullanıcılar bir e-posta alacak ve kısa bir süre sonra Stadia hesaplarını  Stadia Pro’ya yükseltmek için bir kod gönderilecek.Telefonlardan oynamak için, Stadia’yı destekleyen ilk telefonlar Pixel 3, 3A ve 4’tür.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu