Google Stadia, Mart 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Google, Stadia Pro abonelerinin Mart ayında alabileceği ve iyi karşılanan yarış oyunu Grid’in öne sürdüğü ücretsiz oyunları ortaya koyuyor.

Google, Xbox Live veya PlayStation Plus benzer şekilde, Google, Stadia Pro abonelerine ücretsiz oyunlar verir.

Stadia Pro abonelik ücretsiz oyunlar biraz farklı çalışır, ancak oyunların daha uzun bir süre indirilmesi ücretsizdir ve bazen ücretsiz oyunlar serisine eklenen ikiden fazla oyun vardır. Bugün 1 Mart’tan itibaren Google, Stadia Pro ücretsiz oyunlar serisine üç oyun daha ekleyecek ve toplam ücretsiz oyunları yediye çıkaracak.

Stadia, Google tarafından işletilen bir bulut oyun hizmetidir. Hizmet, Kasım 2019 tarihinde başlatılmış olup[1] yeterli yüksek hızlı internet kullanıyor olmaları koşuluyla, dünyanın dört bir yanındaki çok sayıda veri merkezi aracılığıyla oyunculara yüksek dinamik aralık desteği ile saniyede 60 kare sayısında 4K çözünürlüğe kadar video oyunları aktarabildiği belirtildi. Stadia’ya masaüstü Google Chrome web tarayıcısından, akıllı telefonlardan, akıllı televizyonlardan ve tabletlerden veya Chromecast’ten erişilebilmektedir.

Google Stadia, Mart 2020  Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Bugünden itibaren, Stadia Pro aboneleri Grid,  SteamWorld Dig 2 ve  SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech yarış oyunlarına sahip olabilecekler. Bu arada,  Farming Simulator 19: Platinum Edition ücretsiz oyunlar serisinden ayrıldı.

Google Stadia Pro aboneleri, koleksiyonlarına eklemek için kesinlikle daha fazla ücretsiz oyunu takdir edecekler, özellikle de genel olarak Stadia’da yepyeni oldukları için SteamWorld Dig 2 ve SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech gibi oyunlar. Bununla birlikte, Stadia Pro ücretsiz oyunlarının Stadia kullanıcılarını hizmetle meşgul etmek için yeterli olup olmayacağını söylemek zor.

Google Stadia, Mart 2020  Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu