Tiktok Takipçi Satın Al

Google Fi Gelen Spam Aramalarını Kullanıcılara Bildirecek!

2015 yılında, Sanal şebeke operatör projesi olarak yola çıkan Google Fi, yeni güncellemesi ile spam çağrıları ve belirli numaraları operatör üzerinden engelleme sağlayarak kullanıcıları rahatlatacak.

Spam, aldatmaca ve robocalls almaya başladığımız bu çağda, birçoğumuzun gizli numara olmasa bile bu çağrıları almakta tereddüt ediyoruz. Neyse ki, bir Google Fi kullanıcısıysanız, Google sizi bu durumdan korumak için bazı yeni özelliklere sahiptir.


Google Fi Gelen Spam Aramalarını Kullanıcılara Bildirecek!

Google’a göre, Google Fi için yaptıkları değişikliklerden bazıları spam çağrı uyarıları biçiminde gelen yeni bir özellik içeriyor. Adından da anlaşılacağı gibi Google Fi, telefonunuzda spam olarak bilinen bir numaradan gelebilecek bir arama tespit ederse sizi uyaracak.

Muhtemelen spam olma ihtimalinin olduğunu bilerek aramayı reddetme seçeneğine sahip olacaksınız. Google’a göre, “Spam arama uyarıları ve belirli numaraları engelleme kabiliyeti artık iPhone ile birlikte Google Fi ile uyumlu olan tüm telefonlarda mevcut. Böylece istenmeyen çağrılar için endişelenmenize gerek kalmıyor”.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu