Google Fi Gelen Spam Aramalarını Kullanıcılara Bildirecek! - TeknoDiot.com

Google Fi Gelen Spam Aramalarını Kullanıcılara Bildirecek!

Abone Ol 

2015 yılında, Sanal şebeke operatör projesi olarak yola çıkan Google Fi, yeni güncellemesi ile spam çağrıları ve belirli numaraları operatör üzerinden engelleme sağlayarak kullanıcıları rahatlatacak.

Spam, aldatmaca ve robocalls almaya başladığımız bu çağda, birçoğumuzun gizli numara olmasa bile bu çağrıları almakta tereddüt ediyoruz. Neyse ki, bir Google Fi kullanıcısıysanız, Google sizi bu durumdan korumak için bazı yeni özelliklere sahiptir.

Google Fi Gelen Spam Aramalarını Kullanıcılara Bildirecek!

Google’a göre, Google Fi için yaptıkları değişikliklerden bazıları spam çağrı uyarıları biçiminde gelen yeni bir özellik içeriyor. Adından da anlaşılacağı gibi Google Fi, telefonunuzda spam olarak bilinen bir numaradan gelebilecek bir arama tespit ederse sizi uyaracak.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Muhtemelen spam olma ihtimalinin olduğunu bilerek aramayı reddetme seçeneğine sahip olacaksınız. Google’a göre, “Spam arama uyarıları ve belirli numaraları engelleme kabiliyeti artık iPhone ile birlikte Google Fi ile uyumlu olan tüm telefonlarda mevcut. Böylece istenmeyen çağrılar için endişelenmenize gerek kalmıyor”.

 

Göz atın:   Android'de Büyük Güvenlik Açığı Düzeltildi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu