Google Podcasts Web'de Açıldı! - TeknoDiot.com

Google Podcasts Web’de Açıldı!

Abone Ol 

Google Podcast’ler her zaman tercih edilen bir çalışma olmuştur.

takipçi satın al
takipçi satın al

Uygulama bir süredir piyasada ama sadece Android’de mevcut ve çok fazla bir özelliği bulunmamakta. Yavaş yavaş kendini geliştirecek diye umuyoruz.

Google Podcasts Web'de Açıldı!

Podcasts şimdi web üzerinde kullanılabilir buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Aboneliklerinize web sitesinden erişmenin bir yolu yok, bu nedenle her bölümü manuel olarak aramanız ve uğraşmanız gerekecektir. Web sitesi yalnızca çalma listesi bölümü hatırlıyor, böylece kaldığınız yerden oynatmaya devam edebilirsiniz.

Google Podcasts Web'de Açıldı!

Bu gerçekten web sitesinin kullanılabilirliğini sınırlamaktadır. Tabii, sadece zaman zaman yeni özellikler için yapıyorsanız bu işi yapılmaması tercihimizdir çünkü o zaman bunu yapabileceğiniz birçok site var ve çoğu podcast onları dinleyebileceğiniz kendi web sitesine sahip olacak ancak ciddi bir podcast dinleyicisiyseniz ve hatta çok az aboneliğiniz varsa, şu anda bu sitenin sunduğu kanal yok.

Göz atın:   Google'ın Konum Takibi AB Soruşturmasıyla Karşı Karşıya

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!