AMD

Video Konferans Uygulaması Google Meet, Herkes İçin Ücretsiz Olacak

Google, önümüzdeki haftalarda Google Meet uygulamasını herkes için ücretsiz hale getirdiklerini açıkladı.

Daha önce ücretsiz olarak G-Suite işletme ve eğitim kullanıcıları için sunulmuştu. Video konferans test ettiği, yakaladığı, sadece ailenizi ve arkadaşlarınızı ekranınızda görmenin bu norm haline geldiği bu karantina zamanlarında, Google, kullanıcılar için Google Meet’ın yayınlanmasını hızlandırdı.

Popüler konferans yazılımı Zoom, güvenlik kusurları nedeniyle son birkaç aydır eleştiri altında. Bu nedenle Google’ın tüm güvenlik yerleşiklerini içeren sürümlerini sunduğu haberler güzel karşılanacak.

Video Konferans Uygulaması Google Meet, Herkes İçin Ücretsiz Olacak

Yabancı kaynaklardan bir öğretmen bu durumu değerlendirdi: “Bir lise öğretmeni olarak, son birkaç hafta boyunca Meet’ı yaygın olarak kullandım ve kişisel olarak kullandığım Zoom benzerlerinden daha güvenilir ve sezgisel buldum. Doğrudan Google Takvim’den bir Toplantı planlamak kolaydır ve ekranınızı paylaşabilir ve hatta canlı altyazı ekleyebilirsiniz.”

Google Meet için ne gerekiyor? Bir e-posta adresine sahip olan herkes kaydolabilir ve uygulamayı kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanmak için bekleme listesine buradan kaydolun.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu