Tiktok Takipçi Satın Al

Google Pixel Buds, Hibrit Tasarıma Sahip Olan Kulaklığını Duyurdu!

Bugün New York’taki Ekim donanım etkinliğinde, Google yeni ürününü duyurdu. Google Pixel Buds, şirketten gerçekten kablosuz kulakiçi kulaklık olarak nitelendiriliyor. Pixel Buds hibrit bir tasarım, uzun menzilli Bluetooth bağlantısı, Google Asistan desteği ve daha fazlası ile birlikte geliyor.

Google Pixel Buds, kulağına tam oturan ve güvenli ve rahat bir ipucu için değiştirilebilir kulak ucu ile birlikte gelen düşük profilli bir görünüme sahiptir. Gerçekten kablosuz kulaklıklar hibrit bir tasarıma sahiptir ve altındaki mekansal hava deliği tıkalı kulak hissini azaltır. Aynı zamanda sessiz bir ortamdan gürültülü bir yere geçerken sesi dinamik olarak ayarlayan Adaptive Sound ile birlikte gelir.


Google Pixel Buds, Hibrit Tasarıma Sahip Olan Kulaklığını Duyurdu!

Her kulaklığın arka plandaki diğer sesleri bastırabilen çift mikrofonu vardır ve rüzgarlı koşullarda bile daha iyi bir işitme deneyimi için bir çene kemiğinin titreşimleriyle konuşmayı algılayabilen bir ses ivmeölçerine sahiptir. Pixel Buds’un uzun menzilli Bluetooth bağlantısı, telefonun yanlarında ve içeride olmasa bile, Piksel Tomurcukları kullanmanıza olanak tanır, kablosuz kulaklıklar üç odadan uzakta ve açık havada, bir futbol sahası uzaktadır.

Google Pixel Buds, Hibrit Tasarıma Sahip Olan Kulaklığını Duyurdu!

Ayrıca, otomatik algılama, oynatmak veya duraklatmak için dokunun gibi dokunma kontrolleri ve ses seviyesini ayarlamak için kaydırmak ile birlikte gelir. Google Pixel Buds dahili batarya, tek şarjla 5 saat, kablosuz şarj durumunda 24 saate kadar dinleme süresi sağlar ve ayrıca terlemeye ve suya dayanıklıdır. Bir Google ürünü olduğundan, Google Asistan’a eller serbest erişim sağlar.

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

Google Pixel Buds, Beyaz, Turuncu, Nane,  Siyah renk seçenekleriyle geliyor ve 179 ABD Doları. ABD’de önümüzdeki yıl satışa sunulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu