Google Pixel 4a Detaylanıyor! - TeknoDiot.com

Google Pixel 4a Detaylanıyor!

Abone Ol 

Ekim ayında en son Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL ikilisini piyasaya sürdükten sonra, Google şimdi bir sonraki etkileyici cihazlarından Pixel 4a’yı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Google Pixel 4a, umut vaat eden satış rakamı sayesinde oldukça başarılı bir lansmanın yapıldığı mevcut Pixel 3a’dan sonra Google‘ın ikinci bütçe merkezli akıllı telefonu olacak.

Pixel 3a ile karşılaştırıldığında, şirketin bu sefer delikli bir ekran kullanmayı seçtiği için Pixel 4a‘nın çerçevesi önemli ölçüde azaldı.

Arka panelinde, Pixel 4’te gördüğümüze yakın bir benzerlik paylaşan bir kare kamera modülü olacak. Bununla birlikte, sadece bir LED flaşla birlikte tek bir kamera sensörü barındıracak.

Google Pixel 4a Detaylanıyor!

Google Pixel 4a tasarımı sızdı

Google Pixel 4a’da herhangi bir tür ultra geniş lens veya derinlik sensörü görmeyi beklemezdik. Bunun yanı sıra, Google’ın arka tasarımı için geleneksel iki tonlu yapıyı düşürdüğü renderlardan da oldukça açık. Yeni duyurulan Google Pixel 4 için de durum böyleydi.

Pixel 4a, kullanıcı kimlik doğrulaması için şirketin ünlü “Yüz Tanıma Kilidi” özelliği yerine arkada yer alan bir parmak izi sensörü kullanmaya devam edecektir. Benzer şekilde, üstte 3,5 mm kulaklık jakının yanı sıra USB-C bağlantı noktası ve altta bir çift hoparlör ızgarası da var.

Google Pixel 4a Detaylanıyor!

Şimdiye kadar, cihazın lansman tarihinde hala bir kelime yok, ancak raporlar bir sonraki Google I / O Geliştirici Konferansı sırasında uygulanabileceğini gösteriyor. Son olarak akıllı telefonlar ile ilgili makalerimizi takip etmek için akıllı telefon haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Google Pixel 4a Detaylanıyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu