Tiktok Takipçi Satın Al

Google Pixel 4 XL Çalışırken Net Şekilde Görüntülendi

Pixel 4 serisi sızıntıları devam ediyor. Google yakın zamanda Pixel 4 ve Pixel 4 XL modelini duyurmaya hazırlanıyor.

Google’ın yeni telefonuna en kapsamlı olarak ilk kez görüntülendi. Google Pixel 4 XL’in çalıştığı görüntüleri ortaya çıktı.


Geçen seneyi hatırlayacak olursanız Google Pixel 3 ailesi, sene içerisinde en çok sızıntıya maruz kalan cihazlardan biri olmuştu. Android Q’nun sistem genelinde karanlık bir moda, yeni izin özelliklerine, gelişmiş yüz tanıma özelliğine ve gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip olacağı bildiriliyor.

Google Pixel 4 XL özellikleri

Google Pixel 4 XL son zamanlarda en çok kullanılan amiral gemi işlemcisi olan Qualcomm Snapdragon 855 sürüm işlemcisini kullanıyor. Bu işlemci 7 nanometrelik mimariyi kullanan bu işlemcinin grafik birimiyse Adreno 640 olarak karşımıza çıkıyor.

İşlemci belli olsa da, maalesef RAM miktarı yazmıyor. Fakat daha önceki bilgilerimizi kullanarak bu konuda da neredeyse kesin bir yorum yapabiliyoruz. Google, telefonun yeterince pürüzsüz çalışabilmesi için minimum olarak 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama kullanmayı tercih edecek. Bununla birlikte 8 GB RAM’e sahip bir versiyonun da çıkacağı söylentiler arasında bulunuyor.

Google Pixel 4 XL Çalışırken Net Şekilde Görüntülendi

Google Pixel 4 XL’nin ekran özelliğine baktığımız zaman ise 6,23 inçlik OLED bir ekranla gelecek. Geçen sene tanıtılan Pixel 3 XL’nin ekran boyutu 6,3 inçti. Bu sene ufak bir küçülme gözlemlenmiş. Bu da bir şey demek: piksel yoğunluğu artmış.

19:9 ekran oranına sahip olacak olan Pixel serisinin XL modeli, 2960×1440 piksel çözünürlüğe sahip olacak. 540 ppi yoğunluğa denk gelen bu sayı, oldukça iyi bir ekranla karşılaşacağız anlamına geliyor. Ayrıca ortaya çıkan görsellerde de çentiksiz ekran ile birlikte geldiğini görüyoruz. Diğer özellikler henüz netlik kazanmış değil, Google Pixel 4 serisi tanıtıldığı zaman yine teknodiot.com adresinde detaylar sizlerle olacaktır.

Google Pixel 4 XL görüntüleri

Google Pixel 4 XL Çalışırken Net Şekilde Görüntülendi Google Pixel 4 XL Çalışırken Net Şekilde Görüntülendi Google Pixel 4 XL Çalışırken Net Şekilde Görüntülendi Google Pixel 4 XL Çalışırken Net Şekilde Görüntülendi Google Pixel 4 XL Çalışırken Net Şekilde Görüntülendi Google Pixel 4 XL Çalışırken Net Şekilde Görüntülendi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu